Urodziny

WYSTRZAŁOWE URODZINY W EXPERYMENTARIUM!!!

Urodziny, to najważniejsza impreza w roku dla każdego dziecka!

Każdy chce spędzić ten czas na świetnej zabawie w gronie przyjaciół. Warto zadbać o to, żeby pociechy świetnie się bawiły i zapamiętały ta przygodę na długo!

Urodziny w Experymentarium zapewnią moc atrakcji i wspaniałych wspomnień! To dwie godziny świetnej zabawy pod czujnym okiem profesjonalnych animatorów, którzy przeniosą się wraz z dziećmi w fantastyczne światy! Nie zabraknie również popularnych gier i zabaw, które rozkręca każda imprezę!

Specjalnie przygotowana  oferta urodzinowa, poprzez samodzielny wybór atrakcji pozwala przystosować urodzinową zabawę do wieku i oczekiwań dzieci! U nas każdy znajdzie coś dla siebie!

NOWE dodatkowe warianty od kwietnia 2018r:

URODZINY Z ROBOTAMI

  • 3 godziny konstruowania i programowania;

Robotyka to nie tylko zabawa i nauka programowania podczas cyklicznych zajęć. To świetny pomysł na urodziny gdzie goście z jubilatem mogą zbudować i zaprogramować własne roboty. Doskonałym zakończeniem na pewno będą zawody robotów sumo, robotów sprzątających  lub wyścigowych. Urodziny z robotami Lego Mindstorms to niezwykłe przyjęcie, które zachwyci i oczaruje wszystkich uczestników zabawy. Nasi instruktorzy  przez cały czas czuwają i pomagają młodym fanom robotyki. Dzięki temu każdy uczestnik poradzi sobie nawet z najtrudniejszym wyzwaniem. Pobudzamy w dzieciach kreatywność, przestrzenną wyobraźnię i  zdolność logicznego myślenia.

URODZINY W MROŹNEJ KRAINIE

Kto z małych czy dużych nie lubi gdy spotyka się z rzeczami, które nas zaskakują i spowodują pobudzenie naszej wyobraźni  i przeniosą nas do innego wymiaru. Takim przyjęciem będą na pewno urodziny w Krainie Lodu. O każdej porze roku wyczarujemy magiczny śnieg , który będzie można dotknąć i poczuć na swojej skórze. Śniegu który będzie miał kolory tęczy. Każdy z uczestników na pewno poczuje tu magiczną atmosferę.

URODZINY MAŁEGO DETEKTYWA

Urodziny Małego Detektywa to przyjęcie, na którym wszyscy uczestnicy będą mogli poczuć się jak prawdziwi detektywi.  Poznamy w jaki sposób zbiera się odciski palców , jak tworzy kartoteki i szuka przestępców. Poznamy tajemnice przesyłania zaszyfrowanych wiadomości i wiele innych ciekawych rzeczy, którymi na co dzień zajmują się detektywi. A być może uda nam się rozwiązać jakąś zagadkę  i poznać prawdziwego detektywa.

urodziny
urodziny2

urodziny
urodziny2

DO POBRANIA

FORMULARZ URODZINOWY DLA NAJMŁODSZYCH 5-7 LAT

FORMULARZ URODZINOWY DLA STARSZYCH 7-13 LAT

REGULAMIN

ZAMÓWIENIE IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWEJ BEZ ANIMATORA + REGULAMIN