Półkolonie zimowe 2018

Podczas tegorocznych ferii uczestnicy półkolonii będą mieli okazję do przeżycia niezapomnianych przygód związanych z różnymi dziedzinami nauki i kultury. Zaplanowany przez nas program zapewnia niecodzienne atrakcje na każdy dzień. Co istotne, w tym roku przygotowaliśmy zupełnie inną – zarówno fabularnie, jak i w zakresie zajęć – ofertę na każdy tydzień ferii. Na proponowany przez nas, autorski program składają się zajęcia zorganizowane w nietypowych miejscach, prowadzone przez pasjonatów i ekspertów danej dziedziny. Chcemy poszerzać horyzonty, rozwijać kreatywność i zaciekawiać światem uczestników półkolonii. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

TERMINY:
I turnus: 29.01-02.02.2018
II turnus: 05.02-09.02.2018

I TURNUS „SZYFROŁAMACZE”– BRAK WOLNYCH MIEJSC
Uczestnicy półkolonii wcielają się w łamaczy szyfrów. Przez cały tydzień półkoloniści będą zbierać kolejne wskazówki, nabywać nowe umiejętności i poznawać kolejne szyfry po to, by złamać kod i dostać się do sekretnej skrzynki. Każdy dzień będzie obfitował w atrakcje dotyczące bezpośrednio szpiegowskiego świata, jak i różnych kulturalno-naukowych dziedzin fabularnie wpisujących się w tematykę półkolonii.

II TURNUS „NIEWIDZIALNY UNIWERSYTET”
Uczestnicy półkolonii stają się adeptami wyjątkowego, tajnego Niewidzialnego Uniwersytetu – odbywające się w jego ramach zajęcia odbiegają od tego, czego dzieci uczą się w szkolnych ławkach. Półkoloniści będą więc mieli okazję dowiedzieć się m.in. jak powstają leki, uczestniczyć w produkcji filmowej oraz poznać obowiązki urbanisty. Tygodniowe przygody zwieńczy gala wręczenia dyplomów.

Zapewniamy:
– Zajęcia programowe w godzinach 09:00 – 16:00,
– Dwudaniowy obiad z podwieczorkiem,
– Opiekę i zaangażowanie doświadczonych animatorów,
– Wycieczki bez dodatkowych opłat,
– Atrakcyjny program.

KOSZT:
430 zł – przy zapisie do 17 grudnia 2017 roku*
480 zł – przy zapisie po 17 grudnia 2017 roku.
Oferujemy dodatkowe 20zł zniżki w przypadku zapisania dziecka na dwa turnusy półkolonii lub zapisanie rodzeństwa.

* warunkiem skorzystania z promocji jest: dostarczenie do 17 grudnia:
– kompletu dokumentów ( wypełnionej i podpisanej karty półkolonijnej, podpisanego regulaminu, kartę szczepień, ew. oświadczenia o samodzielnym powrocie do domu)
– wpłata kwoty 430 zł

Informacje oraz zapisy w kasie Experymentarium/ telefonicznie: 42 633 52 62/ mailowo: biuro@experymentarium.pl

ZAPRASZAMY NA DWA TYGODNIE NIEZAPOMNIANYCH PRZYGÓD!!!

DO POBRANIA
OFERTA
KARTA PÓŁKOLONIJNA I TURNUS + REGULAMIN
KARTA PÓŁKOLONIJNA II TURNUS + REGULAMIN 

bitmap polkolonie 2018 str 2