Aplikacje

 

-Beat Saber

Jedyna w swoim rodzaju gra muzyczna, dzięki której poczujesz się jak rycerz Jedi, rozcinający  kolorowe kostki w rytm popularnych utworów muzycznych.

-Beats Fever

Prosta i przystępna gra muzyczna, w której zadaniem jest uderzanie nadlatujących kryształów zgodnie z rytmem wybrzmiewającego utworu. Na wynik końcowy wpływa ilość błędów oraz stopień naszej dokładności. Do wyboru różne poziomy trudności i gatunki muzyczne, intensywność rozgrywki zależy więc od naszych preferencji.

-Elven Assassin

Przygotuj się na prawdziwie emocje w epickiej grze bojowej! Za pomocą łuku, obroń miasto przed krwiożerczymi monstrami!

-Fruit Ninja

Popularna gra z telefonów w najbardziej zaawansowanym technologicznie wydaniu. Chwyć za japońskie miecze i rozcinaj soczyste owoce w wielkim stylu – nie pomyl ich jednak z bombami! Znajdź swój ulubiony tryb i sprawdź, czy zdołasz pozostawić swoje imię w rankingu najszybszych samurajów.

 

-Funhouse

Szereg następujących po sobie wyzwań utrzymanych w klimacie klasycznego wesołego miasteczka. Patrz uważnie na instrukcje i bez zwłoki wykonuj powierzone zadania – pamiętaj, że czas ucieka. Do dyspozycji dostaniemy m. in. miecze, którymi musimy przebić jak największą ilość balonów, młotek do okładania wyskakujących pacynek-kretów, a nawet rewolwery do likwidowania lecącej w naszą stronę zastawy stołowej. Gra zapewnia nam prostą i szybką rozrywkę uwalniającą od stresu i dającą sporo satysfakcji.

-Invasion

Filmowa propozycja przeznaczona głównie dla najmłodszych odbiorców. Umożliwia ona wkroczenie w przestrzeń animowanego świata i poznanie krótkiej historii o zającu, który pewnego dnia spotyka przybyszów z innej planety.

-Job Simulator

Jest rok 2050, a roboty zastąpiły ludzi we wszelkich aktywnościach zawodowych. Zajrzyj w odległą przeszłość i poznaj smak pracy szefa kuchni, pracownika biurowego, kasjera w sklepie spożywczym lub mechanika samochodowego– a wszystko to w komicznej, interaktywnej oprawie.

-Lightblade

Wymagający zręczności trening posługiwania się mieczami świetlnymi polegający na odbijaniu lub unikaniu nadlatujących pocisków.

-Project Cars

Prawdziwa przygoda dla kierowców! Podziwiaj realistyczny model jazdy, dzięki któremu poczujesz się jak na prawdziwej drodze. Aplikacja zawiera szeroki wybór pojazdów i najwięcej tras ze wszystkich  gier wyścigowych.

-Richie’s Plank Experience

Czy boisz się wysokości? Sprawdź, czy dasz radę dojść do samego końca deski zawieszonej 160 metrów nad ziemią.

-Snow Fortress

Walka na śnieżki nabrała nowego wymiaru! Zbuduj ze śnieżnych bloków swoją małą fortecę i odeprzyj atak bałwanów, kryjących się umocnieniami. Gra, w której przydaje się zarówno zręczność jak i taktyczne myślenie.

-Space Pirate

Szybka i wciągająca, futurystyczna strzelanina pełna efektów specjalnych. Uzbrojony w dwa blastery staw czoło kolejno nadlatującym falom przeciwników. Wykorzystuj różne tryby ognia, w razie potrzeby sięgnij też po tarczę zawieszoną na plecach i bij kolejne rekordy, które pozwolą Ci zapisać swoje imię w rankingu najlepszych strzelców w galaktyce!

-Superhot

Prawdziwa gratka dla fanów Matrixa. Nietypowe połączenie efektownej akcji z elementami gry logicznej – czas płynie tylko wtedy, kiedy się poruszasz. Rzucony w wir walki musisz więc starannie planować swoje ruchy biorąc pod uwagę takie czynniki jak dostępność i rodzaj uzbrojenia, dystans względem przeciwników czy też grad pocisków zmierzający właśnie w Twoją stronę. Wielokrotnie nagradzana gra polskich twórców.

-The Blue

Dzięki technologii VR odkryjemy przed Tobą tajemnice oceanu! Tylko u nas możesz pospacerować w głębinach lub obejrzeć z bliska wieloryba. Ta niesamowita interaktywna prezentacja podzielona jest na trzy części, a każda z nich dostarczy wyjątkowych doznań estetycznych i przestrzennych.

-The Brookhaven Experiment

Strzelanina z elementami survival horroru przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia. W wyniku nieudanego eksperymentu, nasza planeta została zaatakowana przez hordy potworów z piekła rodem. Świat stoi na skraju zagłady, a Ty jesteś jednym z nielicznych ludzi, którzy pozostali przy życiu. Dookoła panuje mrok, a Twoimi jedynymi towarzyszami są latarka i pistolet. Pierwsza fala już nadchodzi – spodziewaj się ataku z każdej strony. Czy wystarczy Ci amunicji? Jak długo będziesz w stanie przetrwać?

-The Diner Duo

The Diner Duo pozwoli ci poczuć się jak prawdziwy amerykański szef kuchni! Otwórz własny bar i częstuj swoich gości pysznymi burgerami z masą dodatków i sosów! Pamiętaj jednak, że klienci są głodni i nie mogą czekać w nieskończoność!
Dodatkowo, gdy znudzą ci się słone smaki, możesz przenieść się do piekarni pełnej słodkich babeczek i ciast, w której to pełnisz funkcję sprzedawcy.

-The Lab

Poznaj szerokie możliwości technologii VR podczas zabawy w laboratorium Aperture Science. Aplikacja jest kompilacją zróżnicowanych mini gier, które prezentują nam przekrojowo różne sposoby na rozrywkę i edukację w świecie VR. Napraw robota, odwiedź tajemniczy sklep ze świata fantasy, pobaw się Układem Słonecznym, obroń twierdzę wcielając się w łucznika lub przenieś się do punktów widokowych rozmieszczonych w odległych zakątkach świata – to tylko część z atrakcji, które na nas czekają.

-The Thrill of the Fight

Trzymaj gardę! Podczas tej gry wcielisz się w boksera i weźmiesz udział w zawodowej w walce z wirtualnym przeciwnikiem – poczujesz jednak w pełni realne zmęczenie. Gra dla osób, którym nie straszne są zakwasy.

-Vacate the Room

To doświadczenie VR, w którym musisz znaleźć wskazówki, rozwiązać zagadki, które pomogą Tobie wyjść z zamkniętego pokoju. Pomieszczenie wypełnione jest rozmaitymi przedmiotami, które możesz chwycić i nosić przy sobie albo wchodzić z nimi w interakcje np.: przełączniki, klawiatury numeryczne.

-Vacation Simulator

Wyjątkowy symulator przyszłości, imitujący doświadczenie wakacji. Odpoczywaj w tropikalnym kurorcie, dając się ponieść swoim najgłębszym fantazjom! Vacation Simulator to historia mająca miejsce po wydarzeniach z gry Job Simulator.