Arena Laser Games

Arena Laser Games

Laserowy paintball w Experymentarium to centrum gier laserowych, znajdujące się na terenie Łódzkiej Manufaktury, oferujące grę w laserowy paintball.

Spryt, inteligencja i analiza ciągle zmieniającej się sytuacji jest niezbędna w rywalizacji o miano lidera.

System Gier LaserForce

Zaprojektowany i wyprodukowany przez Laserforce z Australii to obecnie najnowocześniejszy system laser tag na świecie, dający wiele możliwości gry w laserowy paintball, na niespotykanym do tej pory poziomie.

System umożliwia grę: solową (każdy na każdego) oraz drużynową – z podziałem do 5 zespołów!
Zadaniem graczy jest uzyskanie jak największej liczby punktów poprzez „zestrzelenie” przeciwnika oraz zdobycie bonusów.

Dzięki nielimitowanej liczbie żyć i amunicji, ograniczeniem misji jest jedynie upływający czas.
Innowacyjny sprzęt – futurystyczna kamizelka niewielkich rozmiarów, dopasowana została do każdego uczestnika, zarówno dorosłego jak i dziecka.

Kamizelka wykonana z wytrzymałego poliwęglanu, została ozdobiona oświetleniem LED oraz naramiennymi głośnikami, przez które bezpośrednio odtwarzana jest muzyka stereo oraz wydawane są komendy – w czasie rzeczywistym, aby poprowadzić zawodników do ukończenia misji. Każda kamizelka posiada swoją unikatową nazwę – postać, w którą wcielają się zawodnicy.

Uzupełnieniem sprzętu jest broń, również wyposażona w oświetlenie LED. Dzięki przypięciu pistoletu do kamizelki, za pomocą elastycznego kabla, manewrowanie bronią jest łatwe a ruch nieskrępowany. Dodatkowo, dla wzmocnienia bezpieczeństwa, zastosowano system TWO HANDS – oburęcznego trzymania pistoletu oraz blokady antywstrząsowej zarówno pistoletu jak i kamizelki.

Oferta dla FIRM

Motywuj swoich pracowników i dynamizuj zespół w szczególnych dla niego momentach! Szansa na wzmocnienie siły przebicia przedsiębiorstwa przez zacieśnienia współpracy i jedności zespołu.

Pytania?

Skontaktuj się z nami!

Zaplanuj wizytę

Rezerwacje oraz informacje

OTWARTE dzisiaj!
10:00 - 22:00