Arena Laser Games – Laserowy Pintball

To centrum gier laserowych, znajdujące się na terenie Łódzkiej Manufaktury, oferujące grę w laserowy paintball.

Arena Laser Games to doskonała alternatywa dla standardowego Paintballa. Niewidoczna wiązka laserowa emitowana przez karabiny jest w 100% bezpieczna dla zdrowia. Rozgrywka na Arenie to także doskonała zabawa ruchowa, w której liczą się spryt, inteligencja i analiza ciągle zmieniającej się sytuacji. Uczestnicy wyposażeni w broń laserową i specjalne kamizelki rywalizują ze sobą indywidualnie lub zespołowo o miano lidera.

Rozgrywka odbywa się w specjalnie do tego celu przystosowanym pomieszczeniu – Laserowym labiryncie, zajmującym powierzchnię około 250 m2., na terenie którego znajdują się opony, drewniane skrzynie, metalowe beczki, lampy UV, fluorescencyjne graffiti. Cały wystrój, połączony z profesjonalnym nagłośnieniem, efektami świetlnymi, generatorem mgły tworzy niezapomniany klimat.

Laserowy paintball to atrakcja polecana każdemu, bez względu na wiek czy płeć dlatego Arena Laser Games jest idealnym rozwiązaniem na organizację różnych imprez.

Na czym polega?

Jest to zabawa, wymagająca aktywności fizycznej i umysłowej, wspierana przez pistolety laserowe i kamizelki wyposażone w bezprzewodową kontrolę (WiFi).

Gra odbywa się na specjalnie stworzonej arenie, w formie labiryntu, skrytej w tajemniczym półmroku, nasączonej specjalnie wytworzoną, gęstą mgłą. Atmosferę niesamowitości wzmagają dodatkowe efekty specjalne, świetlne oraz muzyka.

Każdy z graczy ubrany jest w specjalną kamizelkę, wyposażoną w sensory, które reagują na strzał – wiązkę laserową. Poruszając się po labiryncie pełnym niespodzianek i pułapek, gracz, wyposażony w elektroniczną zbroję i pistolet laserowy, może działać sam lub w zespole. Celem jego misji jest zdobycie maksymalnej ilości punktów.
Jakie są scenariusze gier do wyboru ?

O rodzaju rozgrywki decydują sami gracze dopasowując go do swoich upodobań oraz poziomu zaawansowania.

Rodzaje rozgrywki

Gra Drużynowa (gra bez limitu żyć i amunicji)

Uczestnicy podzieleni są na drużyny, każda z drużyn rozpoznaje własnych graczy dzięki kolorowi lampek na kamizelkach i karabinach.

Zawodnicy zdobywają punkty przez celne trafienia w przeciwników, natomiast za zestrzelenie kogoś ze swojej drużyny naliczane są punkty ujemne.

Punktacja zespołu decyduje o wygranej. Wariant gry jest proponowany od 4 osób i więcej.

Rodzaje rozgrywki

Gra Każdy na Każdego (Solo – gra bez limitu żyć i amunicji)

To najprostszy wariant proponowany początkującym graczom. Każdy z zawodników walczy na własny rachunek, inny uczestnik gry to wróg.

Zawodnicy zdobywają punkty przez celne trafienia w przeciwników. Punktacja gracza decyduje o wygranej. Wariant gry jest proponowany przy mniejszej liczbie uczestników.

Rodzaje rozgrywki

Deatchmatch (gra z limitem żyć i amunicji)

Gra jak w scenariuszu Każdy na Każdego. Różnica polega na tym, że każdy zawodnik ma określoną liczbę żyć i amunicji, po ich utracie kończy rozgrywkę. Wygrywa ten kto utrzyma się na Arenie najdłużej i zdobędzie najwięcej punktów.

Limitowana ilość żyć i amunicji dostarcza dodatkowej adrenaliny. Limity zostały odpowiednio dobrane by zapewnić graczom możliwie jak najdłuższy czas gry.

Scenariusz proponowany dla zaawansowanych graczy.

Dla kogo jest Arena Laser Games

Laserowy Paintball jest pasjonującą grą dla każdej grupy wiekowej (minimalny wzrost uczestnika – 120 cm). Wystarczy chęć przeżycia niezwykłej przygody. W tej grze liczy się głównie inteligencja, spryt, refleks i umiejętność analizy ciągle zmieniającej się sytuacji.

Dla klientów indywidualnych, rodzin, grup znajomych – z nami można pozbyć się złej energii, zabić nudę i pokonać stres, przeżyć ekstremalną przygodę, odkryć nową pasję. Wystarczy pozwolić ponieść się własnej wyobraźni i zakosztować przyjemności gry laserowej !

Dla szkół – wyjątkowa lekcja W-F, rozwijanie sprawności fizycznej i koordynacji! Wspaniała okazja do integracji klasy podczas niekonwencjonalnej godziny wychowawczej !

Dla firm – motywuj swoich pracowników i dynamizuj zespół w szczególnych dla niego momentach! Szansa na wzmocnienie siły przebicia przedsiębiorstwa przez zacieśnienia współpracy i jedności zespołu.

Dlaczego warto spróbować?

To okazja poznania swoich słabych i silnych cech charakteru. To także możliwość lepszego poznania swoich kolegów czy współpracowników.

Ta gra jednoczy grupę, dzięki niej ujawniają się liderzy. Arena pozwoli także oderwać się od codziennych problemów, odnaleźć relaks oraz odprężenie. To idealna zabawa na każdą okazję: urodziny, imieniny, samemu i w grupie – u nas przeżyjesz unikalną przygodę!

Skontaktuj się z nami!

Zaplanuj wizytę

Rezerwacje oraz informacje