Wystawa Experymentarium

Nauka nie musi być trudna! Jest tylko jeden warunek!
Zwiedzając wystawę Experymentarium należy wszystkiego dotknąć!

Wystawa Experymentarium to interaktywne przedsięwzięcie, które w pasjonujący i zabawny sposób objaśnia często skomplikowane zagadnienia z różnych dziedzin nauki (magnetyzmu, elektryczności, dynamiki, optyki, mechaniki, akustyki i dźwięku, logiki, biologii czy chemii), które stają się proste i czytelne dla każdego, dzięki możliwości wypróbowania ich działania na specjalnych przyrządach oraz stanowiskach interaktywnych (m.in. Nurek Kartezjusza, Młynek Crooksa, Człowiek bateria, Słup zagrożenia, Lewitująca piłka czy Głowa na tacy).

Arena Laser Games jest idealnym rozwiązaniem na organizację imprez. Laserowy paintball w Experymentarium. Atrakcja polecana każdemu, bez względu na wiek czy płeć.

Wirtualna Rzeczywistość Gogle VR

Daj się porwać w trójwymiarowy świat WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI!

Włóż specjalistyczne Gogle VR i przeżyj coś, na co nigdy nie odważyłbyś się w realnym świecie!

PÓŁKOLONIE ZIMOWE 2023

Naukowi Szperacze
turnus: 16-20 stycznia 2023 r.
EKO Bystrzaki
turnus: 23-27 stycznia 2023 r

Akademia Profesora Einsteina

5 kreatywnych sobotnich spotkań dla ciekawych świata dzieci (wiek 7-13 lat)

Akademia Profesora Einsteina to nowatorska propozycja dla uczniów szkół podstawowych, rozwijająca zainteresowania i poszerzająca wiedzę zdobytą na zajęciach szkolnych. .

Skierowana do wszystkich, którzy chcą w nietypowy i interesujący sposób zwiększać swoje umiejętności. Jest to również szansa na wykorzystanie w praktyce zdobytej wiedzy, nauka poprzez zabawę, bez egzaminów i stresów szkolnych, ale przede wszystkim okazja, aby w sposób twórczy poznawać świat.

Skontaktuj się z nami!

Zaplanuj wizytę

Rezerwacje oraz informacje