Urodziny

WYSTRZAŁOWE URODZINY W EXPERYMENTARIUM!!!

Urodziny, to najważniejsza impreza w roku dla każdego dziecka!

Każdy chce spędzić ten czas na świetnej zabawie w gronie przyjaciół. Warto zadbać o to, żeby pociechy świetnie się bawiły i zapamiętały ta przygodę na długo!

Urodziny w Experymentarium zapewnią moc atrakcji i wspaniałych wspomnień! To dwie godziny świetnej zabawy pod czujnym okiem profesjonalnych animatorów, którzy przeniosą się wraz z dziećmi w fantastyczne światy! Nie zabraknie również popularnych gier i zabaw, które rozkręcą każda imprezę!

Specjalnie przygotowana oferta urodzinowa, poprzez samodzielny wybór atrakcji pozwala przystosować urodzinową zabawę do wieku i oczekiwań dzieci! U nas każdy znajdzie coś dla siebie!

Zapewniamy: przyjęcie w sali okolicznościowej, opiekę animatora, tort z motywem, szampan bezalkoholowy dla dzieci, zaproszenia, upominek i kartkę urodzinową dla Solenizanta, nielimitowany poczęstunek (pizza, ciastka, chipsy, paluszki, cukierki, napoje – soki i wody smakowe), wybrane atrakcje.

WYMARZONE PRZYJĘCIE W 3 KROKACH:

Krok 1: Wybierz motyw przewodni urodzin – związany z zainteresowaniami Twojego dziecka lub ulubionymi postaciami z gier lub filmów! W wybranym motywie zostaną przygotowane m.in.: wystrój sali urodzinowej i stołów,  zaproszenia, prezent dla  Solenizanta , upominki dla gości oraz tort.

Krok 2:

Wybierz DWIE atrakcje urodzinowe, które uczynią przyjęcie naprawdę wyjątkowym:

 1. Gra na Arena Laser Games – laserowy paintball – podczas gry, każdy uczestnik wyposażony jest w elektroniczną kamizelkę i laserowy pistolet. Rozgrywka toczy się w specjalnie przygotowanym labiryncie o powierzchni ponad 250 m2, między uczestnikami. Wymogiem do udziału w atrakcji jest wzrost minimum 120 cm.
 2. Zwiedzanie Experymentarium – Experymentarium to interaktywna wystawa, zapoznająca nas ze światem nauki. Podczas urodzinowej gry, wśród eksponatów, nie zabraknie także bajkowych postaci!
 3. Pokaz chemiczny – na urodziny zaprosić możemy również gościa specjalnego – pewien Szalony Naukowiec z chęcią zaprezentuje ciekawe i wybuchowe tajniki sztuki chemicznej!
 4. Laboratorium chemiczne – Mali Naukowcy będą mogli spróbować własnych sił w przeprowadzaniu doświadczeń, które zaskoczą zarówno ich, jak i niejednego dorosłego! Przygotują znikający atrament, chemiczne yoyo i wiele innych zwariowanych doświadczeń!
 5. Laboratorium SLIME – Uczestnicy podczas warsztatu stworzą samodzielnie kolorowe masy, na wzór uwielbianych przez dzieci zabawek tzw. “slimów”.
 6. Laboratorium kosmetyczne – urodzinowe laboratorium kosmetyczne jest idealne na typowo dziewczęce przyjęcie! Własnoręcznie wykonamy musujące kule do kąpieli oraz naturalne błyszczyki do ust!
 7. Laboratorium kreatywne – DIY – nie ma nic bardziej cennego niż niezwykły gadżet wykonany według własnego projektu. Twórcze laboratorium DO IT YOURSELF uwolni naszą kreatywność!
 8. Laboratorium inżynierskie – laboratorium Młodego Inżyniera to nie lada wyzwanie i świetna zabawa! Zbudujemy niezwykłe konstrukcje przestrzenne i zaprojektujemy proste układy elektryczne.
 9. Laboratorium magiczne – Młodzi Czarodzieje będą mogli poznać tajniki magicznych sztuczek. Zmienią się w Davida Copperfielda i zadziwią niejednego mistrza!

Krok 3: Zaplanuj czas dla rodziców (opcjonalnie):

Podczas gdy pociechy będą korzystać z atrakcji urodzinowych, opiekunom proponujemy skorzystanie z opcji rezerwacji stolika w dwóch opcjach:

  1. Rezerwacja stolika bez poczęstunku – (opcja bezpłatna) poczęstuj gości kawą i przekąskami, które możesz zamówić w Laser Barze.
  2. Rezerwacja stolika z własnym poczęstunkiem – (opcja płatna) zapewnij gościom smakołyki i napoje zorganizowane we własnym zakresie. My zagwarantujemy zastawę jednorazową (kubeczki , łyżeczki, talerzyki, serwetki).
  3. Rezerwacja stolika z poczęstunkiem – (wycena indywidualna w zależności od zamówienia). Nie przejmuj się niczym! Przygotujemy stolik z przekąskami według życzenia.

PEŁEN CENNIK, DOSTĘPNY W PONIŻSZYCH FORMULARZACH

Przykładowa wycena urodzin:

Urodziny dla 10 osób, organizowane od poniedziałku do czwartku, wybrane atrakcje: 1 gra na Arenie Laser Games oraz zwiedzanie Experymentarium.

Cena: 100zł (opłata stała) + 40zł/os (poczęstunek , opieka animatora, upominki, zaproszenia, tort etc.) + 15zł/os (gra na Arenie Laser Games – 20min)+ 5zł/os. (zwiedzanie Experymentarium)

100zł +  40zł  x 10 +15zł x 10 + 5zł x 10 = 700zł

DO POBRANIA

FORMULARZ URODZINOWY DLA NAJMŁODSZYCH 5-7 LAT

FORMULARZ URODZINOWY DLA STARSZYCH 7-13 LAT

REGULAMIN

ZAMÓWIENIE IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWEJ BEZ ANIMATORA + REGULAMIN

urodziny
urodziny2

urodziny
urodziny2