Urodziny

WYSTRZAŁOWE URODZINY W EXPERYMENTARIUM!!!

Urodziny, to najważniejsza impreza w roku dla każdego dziecka!

Każdy chce spędzić ten czas na świetnej zabawie w gronie przyjaciół. Warto zadbać o to, żeby pociechy świetnie się bawiły i zapamiętały ta przygodę na długo!

Urodziny w Experymentarium zapewnią moc atrakcji i wspaniałych wspomnień! To 2 godziny świetnej zabawy pod czujnym okiem profesjonalnych animatorów, którzy przeniosą się wraz z dziećmi w fantastyczne światy! Nie zabraknie również popularnych gier i zabaw, które rozkręcą każdą imprezę!

Specjalnie przygotowana  oferta urodzinowa, poprzez samodzielny wybór atrakcji pozwala przystosować urodzinową zabawę do wieku i oczekiwań dzieci! U nas każdy znajdzie coś dla siebie!

Zapewniamy: przyjęcie w sali okolicznościowej, opiekę animatora, tort z motywem, szampan bezalkoholowy dla dzieci, zaproszenia, upominek i kartkę urodzinową dla Solenizanta, nielimitowany poczęstunek (pizza, ciastka, chipsy, paluszki, cukierki, napoje – soki i wody smakowe), wybrane atrakcje.

WYMARZONE PRZYJĘCIE W 5 KROKACH:

Krok 1: Zapoznaj się z naszą ofertą urodzin:

Krok 2: Wybierz ulubiony smak tortu swojej pociechy.

Krok 3: Wybierz motyw przewodni urodzin – związany z zainteresowaniami Twojego dziecka lub ulubionymi postaciami z gier/filmów! W wybranym motywie zostaną przygotowane m.in.: wystrój sali urodzinowej i stołów,  zaproszenia oraz tort.

Krok 4: Wybierz opcję poczęstunku dla uczestników urodzin – do wyboru mają Państwo:

 • standardowy poczęstunek (pizza margherita, ciastka, chipsy, paluszki, cukierki, soki, woda niegazowana, szampan bezalkoholowy)
 • standardowy poczęstunek + owoce
 • poczęstunek w zdrowszej wersji (chrupki kukurydziane, ciastka i cukierki bez czekolady, mieszanka bakaliowa, woda niegazowana, soki, szampan bezalkoholowy, owoce, pizza margherita)

Krok 5: Wybierz DWIE atrakcje urodzinowe, które uczynią przyjęcie naprawdę wyjątkowym:

 • Gra na Arenie Laser Games – laserowy paintball – podczas gry, każdy uczestnik wyposażony jest w elektroniczną kamizelkę i laserowy pistolet. Rozgrywka toczy się między graczami, w specjalnie przygotowanym labiryncie o powierzchni 250 m2. Warunkiem udziału w atrakcji jest wzrost minimum 120 cm.
 • Zabawa w Experymentarium – Experymentarium to interaktywna wystawa, zapoznająca uczestników ze światem nauki. Podczas zwiedzania, wśród eksponatów, nie zabraknie także ulubionych postaci związanych z motywem urodzin!
 • Laboratorium SLIME– to wspaniała zabawa zarówno dla małych jak i dużych naukowców. Na zajęciach będziemy eksperymentować z mieszaniem i tworzeniem własnych slimów. Może okazać się to nie takie proste, ale na pewno będzie kolorowo, zabawnie i glutowato.
 • Laboratorium chemiczne – Mali Naukowcy będą mogli spróbować własnych sił w przeprowadzaniu doświadczeń, które zaskoczą zarówno ich, jak i niejednego dorosłego! Podczas zajęć przygotujemy m.in. chemiczne yoyo i wiele innych zwariowanych doświadczeń!
 • Laboratorium kosmetyczne – to idealna opcja na typowo dziewczęce przyjęcie! Własnoręcznie wykonamy musujące kule do kąpieli oraz naturalne błyszczyki do ust!
 • Laboratorium inżynierskie – laboratorium Młodego Inżyniera to nie lada wyzwanie i świetna zabawa! Zbudujemy niezwykłe konstrukcje przestrzenne ze specjalnych klocków i zaprojektujemy proste układy elektryczne.
 • Laboratorium kreatywne – DIY – nie ma nic bardziej cennego niż niezwykła, ekologiczna torba wykonana według własnego projektu. Twórcze laboratorium DO IT YOURSELF uwolni naszą kreatywność!

Krok 6: Zaplanuj czas dla rodziców. Podczas, gdy pociechy będą korzystać z atrakcji urodzinowych opiekunom proponujemy skorzystanie z opcji rezerwacji stolika, w dwóch opcjach:

 • Rezerwacja stolika bez poczęstunku – (opcja bezpłatna) poczęstuj gości kawą i przekąskami, które możesz zamówić w naszym Laser Barze.
 • Rezerwacja stolika z własnym poczęstunkiem – (opcja płatna) zapewnij gościom smakołyki i napoje zorganizowane we własnym zakresie. My zagwarantujemy zastawę (plastikowe kubeczki i talerzyki, łyżeczki, serwetki).

Krok 7: Zarezerwuj termin urodzin

 • telefonicznie: 42 633 52 62
 • mailowo: rezerwacje@experymentarium.pl

PEŁEN CENNIK, DOSTĘPNY W PONIŻSZYCH FORMULARZACH

DO POBRANIA

FORMULARZ URODZINOWY DLA STARSZYCH 7-13 LAT

FORMULARZ URODZINOWY DLA MŁODSZYCH 5-7 LAT

REGULAMIN

ZAMÓWIENIE IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWEJ BEZ ANIMATORA + REGULAMIN

Przykładowa wycena urodzin:

Urodziny dla 10 osób, organizowane od poniedziałku do czwartku, wybrane atrakcje: 1 gra na Arenie Laser Games oraz zwiedzanie Experymentarium.

Cena: 100 zł (opłata stała) + 50 zł/os (standardowy poczęstunek , opieka animatora, upominki, zaproszenia, tort) + 15 zł/os (gra na Arenie Laser Games – 20 min) + 5 zł/os. (zwiedzanie Experymentarium)

100 zł +  (50 zł  x 10 os.) + (15 zł x 10 os.) + (5zł x 10 os.) = 800 zł

PROMOCJA “URODZINY W NIEDZIELĘ”

urodziny
urodziny2
urodziny
urodziny2