DZIEŃ DZIECKA W EXPERYMENTARIUM

Dzień Dziecka w Experymentarium

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego!

01-02.06.2024

Odwiedź naszą interaktywną wystawę i weź udział w specjalnych atrakcjach w cenie biletu!

Zwiedzanie interaktywnej wystawy z przewodnikiem

W godzinach: 12.00, 15.00 oraz 18.00.

Zielone Laboratorium

Zajęcia odbywają się w godzinach 10.00 do 18.00, co około pół godziny. Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 5-13 lat.

Na zajęciach uczestnicy zgłębią temat recyklingu oraz dowiedzą się co mogą robić, aby lepiej dbać o naszą planetę. Podczas warsztatu każdy samodzielnie wykona eko-zabawkę, według własnego pomysłu, dzięki czemu da drugie życie odpadom. Dzięki Zielonemu laboratorium udowodnimy, że bycie „eko” może być naprawdę fajną zabawą.

Laboratorium Gluciaków

Zajęcia odbywają się w godzinach 10.00 do 18.00, co około pół godziny. Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 5-13 lat.

Uczestnicy, podczas warsztatu, stworzą samodzielnie kolorowe, superlepkie substancje. Gluciaki to nic innego jak masa plastyczna, którą można ściskać, ugniatać, wałkować i tworzyć z niej różne ciekawe rzeczy. Zajęcia zapewnią mnóstwo zabawy, jednocześnie pobudzając kreatywność i wyobraźnię.

Ceny biletów do Experymentarium w dniach 01-02.06.2024 pozostają niezmienne jednak ze względu na dodatkowe atrakcje, nie będą obowiązywały żadne promocje!

Każde dziecko do zakupionego biletu do Experymentarium otrzyma w prezencie przypinkę!


REZERWACJA MIEJSC NA LABORATORIA

Rezerwacja nie jest wymagana jednak osoby z rezerwacją miejsca mają pierwszeństwo udziału w zajęciach!

Zapisy przyjmujemy drogą telefoniczną, mailową lub osobistą.


Podczas swojej wizyty nie przegap okazji na udział w naszym Konkursie!

EXPRYMENTARIUM

Ośrodek typu Discovery Center, w którym nauka nie ma tajemnic. Każdy może samodzielnie poznać i zrozumieć nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia poprzez zabawę.

Tu nigdy nie jest nudno! Tu każdy może zmierzyć się z Einsteinem, sprawdzić możliwości swojego intelektu, przetestować poczucie humoru.

Czytaj więcej na Blogu