Centrum Nauki Experymentarium

Experymentarium

Experymentarium to ośrodek typu Discovery Center, w którym nauka nie ma tajemnic. Dzięki interaktywnemu charakterowi wystawy rozwikłacie nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia nauki. A to wszystko przy ogromnej dawce zabawy!

Tu nigdy nie jest nudno! Tu każdy może zmierzyć się z Einsteinem, sprawdzić możliwości swojego intelektu, przetestować poczucie humoru oraz doświadczyć wielu niezapomnianych przygód!

Czym się zajmujemy?

Tworzymy oraz prezentujemy wystawy, umożliwiające samodzielne poznawanie zagadnień z wielu dziedzin nauki, techniki oraz kultury. W Experymentarium można zobaczyć najnowsze projekty interaktywne. Posługując się atrakcyjną metodą edukacji przez zabawę, w czytelny i prosty dla wszystkich sposób, objaśniamy świat i sprawiamy, że staje się weselszy! Organizujemy warsztaty i wykłady. Przygotowujemy niestandardowe, tematyczne i interaktywne przyjęcia urodzinowe, imprezy okolicznościowe i integracyjne, bo wierzymy w moc niebanalnej rozrywki!

Jak się bawić i uczyć?

Uczestnicy naszych projektów korzystają z interaktywnych stanowisk i eksponatów, przeprowadzają doświadczenia, prowadzą obserwacje, zgłębiają tajniki świata. Uczestniczą też w organizowanych przez nas konkursach oraz warsztatach. Goście „Experymentarium”, bawiąc się, zdobywają wiedzę o nawet najtrudniejszych zjawiskach i procesach. Nawet najbardziej skomplikowane teorie stają się zrozumiałe i interesujące!

Unikalne prezenty

W „Experymentarium” odkryjesz również jedyne miejsce, w którym można znaleźć interaktywne zabawki, gry logiczne, zagadki intelektualne, edukacyjne książki. Sklep „Discovery Shop” zaprasza do zabawy z Einsteinem!

Aktualności

Galeria

Skontaktuj się z nami!

Zaplanuj wizytę

Rezerwacje oraz informacje

OTWARTE dzisiaj!
10:00 - 22:00