FAQ

1. Czy rezerwacja miejsc jest konieczna?
Rezerwacja miejsc jest zalecana ze względu na ograniczoną liczbę graczy. Osoby z rezerwacją mają pierwszeństwo udziału w rozgrywce.

2. Ile osób gra jednocześnie?
Minimalna liczba graczy to 2 osoby, maksymalna liczba graczy to 16 osób.

3. Od ilu osób przysługuje gra na wyłączność?
Gra na wyłączność przysługuję dla grupy 12 osób. W przypadku gry na wyłączność, za uczestników zgłoszonych, którzy nie będą brali udziału w grze, jest pobierana opłata w wysokości ceny biletu ulgowego za każdą osobę nieobecną, adekwatnie do czasu zarezerwowanej gry. Pamiętajcie, że im więcej osób tym lepsza zabawa 🙂

4. Od jakiego wieku można grać?
Wiek nie ma znaczenia. Gracz musi mierzyć 120 cm wzrostu.

5. Jak przygotować się do gry?
Do gry wystarczy wygodny strój, nie krępujący ruchów, obuwie na płaskiej podeszwie -najlepiej sportowe. Zalecamy: spięcie długich włosów, zdjęcie biżuterii i okularów, odłożenie na czas gry wszelkich urządzeń elektronicznych.

6. Jakie są scenariusze gier do wyboru ?
O rodzaju rozgrywki decydują sami gracze dopasowując go do swoich upodobań oraz poziomu zaawansowania. Gra Drużynowa (gra bez limitu żyć i amunicji) – uczestnicy podzieleni są na dwie drużyny, każda z drużyn rozpoznaje własnych graczy dzięki kolorowi lampek na kamizelkach i karabinach. Zawodnicy zdobywają punkty przez celne trafienia w przeciwników, natomiast za zestrzelenie kogoś ze swojej drużyny naliczane są punkty ujemne. Punktacja zespołu decyduje o wygranej. Wariant gry jest proponowany od 4 osób i więcej.
Gra Każdy na Każdego (Solo – gra bez limitu żyć i amunicji) – to najprostszy wariant proponowany początkującym graczom. Każdy z zawodników walczy na własny rachunek, inny uczestnik gry to wróg. Zawodnicy zdobywają punkty przez celne trafienia w przeciwników. Punktacja gracza decyduje o wygranej. Wariant gry jest proponowany przy
mniejszej liczbie uczestników.
Deatchmatch (gra z limitem żyć i amunicji) – gra praktycznie jak w scenariuszu powyżej. Różnica polega na tym, że każdy zawodnik ma określoną liczbę żyć i amunicji, po ich utracie kończy rozgrywkę. Wygrywa ten kto utrzyma się na Arenie najdłużej i zdobędzie najwięcej punktów. Limitowana ilość żyć i amunicji dostarcza dodatkowej adrenaliny. Limity zostały odpowiednio dobrane by zapewnić graczom możliwie jak najdłuższy czas gry. Scenariusz proponowany dla zaawansowanych graczy.

7. Czy na terenie Areny znajdują się szafki, w których mogę zostawić rzeczy?
Tak, szafki znajdują się w zbrojowni. Kluczyki wydawane są bezpośrednio przed grą.

8. Komu przysługują bilety ulgowe i bilety rodzinne?
Bilety ulgowe przysługują dzieciom, młodzieży szkolnej i studentom (za okazaniem legitymacji), emerytom i rencistom (za okazaniem legitymacji). Nie posiadamy w sprzedaży biletów rodzinnych. Zapraszamy do skorzystania z naszych promocji, informacje o nich znajdziesz na http://arena-lasery.pl/cennik/promocje/

9. Czy na terenie Areny mogę skorzystać z innych atrakcji?
Tak! Na terenie Areny znajdują się automaty: Cymbergaj, Catch the Light, Gogle VR oraz Experymentarium. Zapraszamy również do skorzystania z Laser Baru, który oferuje napoje zimne i gorące oraz przekąski. Istnieje możliwość bezpłatnej rezerwacji stolików.

 

JEŻELI NIE ZNALAZŁEŚ/AŚ ODPOWIEDZI NA SZUKANE PYTANIE, ZAPRASZAMY NA
NASZĄ STRONĘ WWW.ARENA-LASERY.PL ORAZ DO KONTAKTU:
TEL. 42 633 52 62
E-MAIL ARENA@ARENA-LASERY.PL
CHĘTNIE ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE PYTANIA