Półkolonie zimowe 2023

Podczas tegorocznych ferii uczestnicy półkolonii będą mieli okazję do przeżycia niezapomnianych przygód związanych z różnymi dziedzinami nauki i kultury. Zaplanowany przez nas program zapewnia niecodzienne atrakcje na każdy dzień. Na proponowany przez nas, autorski program składają się zajęcia zorganizowane w nietypowych miejscach, prowadzone przez pasjonatów i ekspertów danej dziedziny. Chcemy poszerzać horyzonty, rozwijać kreatywność i zaciekawiać światem uczestników półkolonii. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

TERMINY:
I turnus: 16-20 stycznia 2023 r.
II turnus: 23-27 stycznia 2023 r.

Półkolonie zimowe ”Naukowi Szperacze” (turnus I) oraz „EKO Bystrzaki” (turnus II) to doskonała okazja do spędzenia czasu w gronie zafascynowanych nauką dzieci. Podczas tygodniowych półkolonii, uczestnicy będą poznawać różne dziedziny wiedzy, kultury i sztuki przede wszystkim przez zabawę. To czas przeznaczony na rozwój zainteresowań i umiejętności, pobudzenie ciekawości oraz zawierania nowych znajomości rówieśniczych.

Każdy turnus zasili grupa licząca maksymalnie 15 uczestników. Opiekę nad dziećmi podejmie doświadczony wychowawca zajmujący się grupą przez cały czas trwania turnusu. W razie potrzeby wychowawcę będzie wspierał kierownik półkolonii, który będzie dbał o bezpieczeństwo podczas np. wyjść poza placówkę.

Zapewniamy:
– Zajęcia programowe w godzinach 09:00 – 16:00,
– Drugie śniadanie oraz dwudaniowy obiad z podwieczorkiem,
– Opiekę i zaangażowanie doświadczonych animatorów,
– Wycieczki bez dodatkowych opłat,
– Atrakcyjny program.

KOSZT:  799 zł (jeden turnus)
Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na półkoloniach zimowych 2023 w Experymentarium jest przesłanie wypełnionego kompletu dokumentów (karta kwalifikacyjna, regulamin, kopia karty szczepień, oświadczenia i zgody) oraz dokonanie wpłaty 799 zł (za jeden turnus).

Nr konta do wpłat: 85 1140 2004 0000 3102 6133 1140
W tytule przelewu prosimy wpisać: ” PÓŁKOLONIE, termin, imię i nazwisko dziecka”

KOMPLET DOKUMENTÓW – PÓŁKOLONIE ZIMOWE 2023

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

Informacje oraz zapisy:
– w kasie Experymentarium
– telefonicznie: 42 633 52 62
– mailowo: biuro@experymentarium.pl

ZAPRASZAMY NA DWA TYGODNIE NIEZAPOMNIANYCH PRZYGÓD!!!