Półkolonie zimowe 2023

Podczas tegorocznych ferii uczestnicy półkolonii będą mieli okazję do przeżycia niezapomnianych przygód związanych z różnymi dziedzinami nauki i kultury. Zaplanowany przez nas program zapewnia niecodzienne atrakcje na każdy dzień.

TERMINY:

Naukowi Szperacze
turnus: 16-20 stycznia 2023 r.
EKO Bystrzaki
turnus: 23-27 stycznia 2023 r

799 PLN

Cena turnusu.

Na proponowany przez nas, autorski program składają się zajęcia zorganizowane w nietypowych miejscach, prowadzone przez pasjonatów i ekspertów danej dziedziny. Chcemy poszerzać horyzonty, rozwijać kreatywność i zaciekawiać światem uczestników półkolonii.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Półkolonie zimowe ”Naukowi Szperacze(turnus I) oraz „EKO Bystrzaki(turnus II) to doskonała okazja do spędzenia czasu w gronie zafascynowanych nauką dzieci. Podczas tygodniowych półkolonii, uczestnicy będą poznawać różne dziedziny wiedzy, kultury i sztuki przede wszystkim przez zabawę. To czas przeznaczony na rozwój zainteresowań i umiejętności, pobudzenie ciekawości oraz zawierania nowych znajomości rówieśniczych.

Zapewniamy

Zajęcia programowe w godzinach 09:00 – 16:00,
Drugie śniadanie oraz dwudaniowy obiad z podwieczorkiem,
Opiekę i zaangażowanie doświadczonych animatorów,
Wycieczki bez dodatkowych opłat,
Atrakcyjny program.

Każdy turnus zasili grupa licząca maksymalnie 15 uczestników. Opiekę nad dziećmi podejmie doświadczony wychowawca zajmujący się grupą przez cały czas trwania turnusu. W razie potrzeby wychowawcę będzie wspierał kierownik półkolonii, który będzie dbał o bezpieczeństwo podczas np. wyjść poza placówkę.

Informacje oraz zapisy:

w kasie Experymentarium,
telefonicznie: +48 42 633 52 62,
mailowo: biuro@experymentarium.pl,

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na półkoloniach zimowych 2023 w Experymentarium jest przesłanie wypełnionego kompletu dokumentów (karta kwalifikacyjna, regulamin, kopia karty szczepień, oświadczenia i zgody) oraz dokonanie wpłaty 799 zł (za jeden turnus).

Nr konta do wpłat: 85 1140 2004 0000 3102 6133 1140
W tytule przelewu prosimy wpisać: ”PÓŁKOLONIE, termin, imię i nazwisko dziecka

ZAPRASZAMY NA DWA TYGODNIE NIEZAPOMNIANYCH PRZYGÓD!!!

EXPRYMENTARIUM

Ośrodek typu Discovery Center, w którym nauka nie ma tajemnic. Każdy może samodzielnie poznać i zrozumieć nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia poprzez zabawę.

Tu nigdy nie jest nudno! Tu każdy może zmierzyć się z Einsteinem, sprawdzić możliwości swojego intelektu, przetestować poczucie humoru.

Czytaj więcej na Blogu