Wystrzałowe Urodziny dla dziecka

w EXPERYMENTARIUM

Urodziny, to najważniejsza impreza w roku dla każdego dziecka!

Chcesz urządzić niezapomniane urodziny dla dziecka w Łodzi?
Zajrzyj do Experymentarium!

Każdy chce spędzić ten czas na świetnej zabawie w gronie przyjaciół. Warto zadbać o to, żeby pociechy świetnie się bawiły i zapamiętały ta przygodę na długo!

Urodziny dla dziecka w Experymentarium zapewnią moc atrakcji i wspaniałych wspomnień! To 2 godziny świetnej zabawy pod czujnym okiem profesjonalnych animatorów, którzy przeniosą się wraz z dziećmi w fantastyczne światy! Nie zabraknie również popularnych gier i zabaw, które rozkręcą każdą imprezę!

Specjalnie przygotowana  oferta urodzinowa, poprzez samodzielny wybór atrakcji pozwala przystosować urodzinową zabawę do wieku i oczekiwań dzieci! U nas każdy znajdzie coś dla siebie!

Zapewniamy: przyjęcie w sali okolicznościowej, opiekę animatora, tort z motywem, zaproszenia, i kartkę urodzinową dla Solenizanta, nielimitowany poczęstunek (pizza, ciastka, chipsy, paluszki, cukierki, napoje – soki i wodę), wybrane atrakcje.

Wymarzone przyjęcie w 3 krokach

Krok #1

Wybierz ulubiony smak tortu swojej pociechy, motyw przewodni urodzin i opcję poczęstunku dla uczestników urodzin.

Zapoznaj się z naszą ofertą urodzin

Postaramy się stworzyć motyw związany z zainteresowaniami Twojego dziecka lub ulubionymi postaciami z gier/filmów! W wybranym motywie zostaną przygotowane m.in.: wystrój sali urodzinowej i stołów,  zaproszenia oraz tort.

Opcje poczęstunku dla uczestników urodzin:

 • standardowy poczęstunek (pizza margherita, ciastka, chipsy, paluszki, cukierki, soki, woda niegazowana)
 • poczęstunek fit (pizza margherita, chrupki kukurydziane i wafle ryżowe – smakowe, ciastka zbożowe i owsiane, mieszanka bakaliowa, woda niegazowana, soki, owoce

Krok #2

Wybierz 2 atrakcje urodzinowe, które uczynią przyjęcie naprawdę wyjątkowym:

 • Gra na Arenie Laser Games – laserowy paintball – podczas gry, każdy uczestnik wyposażony jest w elektroniczną kamizelkę i laserowy pistolet. Rozgrywka toczy się między graczami, w specjalnie przygotowanym labiryncie o powierzchni 250 m2. Warunkiem udziału w atrakcji jest wzrost minimum 120 cm (7-13 lat).
 • Zabawa w Experymentarium – Experymentarium to interaktywna wystawa, zapoznająca uczestników ze światem nauki. Podczas zwiedzania, wśród eksponatów, nie zabraknie także ulubionych postaci związanych z motywem urodzin (5-13 lat)!
 • Laboratorium SLIME– to wspaniała zabawa zarówno dla małych jak i dużych naukowców. Na zajęciach będziemy eksperymentować z mieszaniem i tworzeniem własnych slimów. Może okazać się to nie takie proste, ale na pewno będzie kolorowo, zabawnie i glutowato (7-13 lat).
 • Laboratorium chemiczne – Mali Naukowcy będą mogli spróbować własnych sił w przeprowadzaniu doświadczeń, które zaskoczą zarówno ich, jak i niejednego dorosłego! Podczas zajęć przygotujemy m.in. chemiczne yoyo i wiele innych zwariowanych doświadczeń (5-13 lat)!
 • Laboratorium inżynierskie – laboratorium Młodego Inżyniera to nie lada wyzwanie i świetna zabawa! Zbudujemy niezwykłe konstrukcje przestrzenne ze specjalnych klocków i zaprojektujemy proste układy elektryczne (7-13 lat).
 • Labolatorium ekologiczne – uczestnicy zapoznają się z tematem recyklingu oraz dowiedzą się co mogą zrobić, aby produkować  mniej odpadów. Na koniec każdy samodzielnie wykona breloczek z zakrętek według własnego pomysłu i zabierze go na pamiątkę (5-13 lat).
 • Oraz wiele innych…

Krok #3

Zaplanuj czas dla rodziców. Podczas, gdy pociechy będą korzystać z atrakcji urodzinowych

 • Zarezerwuj bezpłatnie stolik(i) i poczęstuj gości kawą i przekąskami, które możesz zamówić w Laser Bar,
 • Zarezerwuj stolik(i) z możliwością przyniesienia własnego poczęstunku – zapewnij gościom smakołyki i napoje zorganizowane we własnym zakresie. My zagwarantujemy zastawę (plastikowe kubeczki i talerzyki, łyżeczki, serwetki) – (opcja płatna).

Przykładowa wycena urodzin

Urodziny dla 10 osób, organizowane od poniedziałku do czwartku, wybrane atrakcje: 1 gra na Arenie Laser Games oraz zwiedzanie Experymentarium.

Cena: 100 zł (opłata stała) + 75 zł/os (standardowy poczęstunek , opieka animatora, upominki, zaproszenia, tort, pizza) + 22 zł/os (gra na Arenie Laser Games – 20 min) + 12 zł/os. (zwiedzanie Experymentarium)

100 zł +  (75 zł  x 10 os.) + (22 zł x 10 os.) + (12zł x 10 os.) = 1190 zł

Opłać opłatę stałą w wysokości 100 zł przy składaniu formularza urodzinowego na miejscu,
bądź przelewem.

Przelew wysyłamy na konto:(mBank nr rachunku: 85 1140 2004 0000 3102 6133 1140, z tytułem: urodziny, imię nazwisko jubilata/jubilatki, data przyjęcia).

OTWARTE dzisiaj!
10:00 - 22:00

___________________________________________________________________________________

Salki urodzinowe

Przykładowe torty

Galeria