Urodziny

WYSTRZAŁOWE URODZINY W EXPERYMENTARIUM!!!

Urodziny, to najważniejsza impreza w roku dla każdego dziecka!

Każdy chce spędzić ten czas na świetnej zabawie w gronie przyjaciół. Warto zadbać o to, żeby pociechy świetnie się bawiły i zapamiętały ta przygodę na długo!

Urodziny w Experymentarium zapewnią moc atrakcji i wspaniałych wspomnień! To 2 godziny świetnej zabawy pod czujnym okiem profesjonalnych animatorów, którzy przeniosą się wraz z dziećmi w fantastyczne światy! Nie zabraknie również popularnych gier i zabaw, które rozkręcą każdą imprezę!

Specjalnie przygotowana  oferta urodzinowa, poprzez samodzielny wybór atrakcji pozwala przystosować urodzinową zabawę do wieku i oczekiwań dzieci! U nas każdy znajdzie coś dla siebie!

Zapewniamy: przyjęcie w sali okolicznościowej, opiekę animatora, tort z motywem, zaproszenia, i kartkę urodzinową dla Solenizanta, nielimitowany poczęstunek (pizza, ciastka, chipsy, paluszki, cukierki, napoje – soki i wodę), wybrane atrakcje.

Wstępne rezerwacje urodzin są ważne 4 dni od momentu ich złożenia. Do tego czasu należy dostarczyć komplet wypełnionych dokumentów oraz uiścić opłatę rezerwacyjną w wysokości 100 zł. Nie wywiązanie się z powyższych czyności, skutkuje anulacją rezerwacji.

WYMARZONE PRZYJĘCIE W 5 KROKACH:

Krok 1: Zapoznaj się z naszą ofertą urodzin:
(Zmiana cen od dnia 1 stycznia 2023 roku. Nowa oferta na dole strony)

Krok 2: Wybierz ulubiony smak tortu swojej pociechy.

Krok 3: Wybierz motyw przewodni urodzin – związany z zainteresowaniami Twojego dziecka lub ulubionymi postaciami z gier/filmów! W wybranym motywie zostaną przygotowane m.in.: wystrój sali urodzinowej i stołów,  zaproszenia oraz tort.

Krok 4: Wybierz opcję poczęstunku dla uczestników urodzin – do wyboru mają Państwo:

 • standardowy poczęstunek (pizza margherita, ciastka, chipsy, paluszki, cukierki, soki, woda niegazowana)
 • poczęstunek fit (pizza margherita, chrupki kukurydziane i wafle ryżowe – smakowe, ciastka zbożowe i owsiane, mieszanka bakaliowa, woda niegazowana, soki, owoce)

Krok 5: Wybierz DWIE atrakcje urodzinowe, które uczynią przyjęcie naprawdę wyjątkowym:

 • Gra na Arenie Laser Games – laserowy paintball – podczas gry, każdy uczestnik wyposażony jest w elektroniczną kamizelkę i laserowy pistolet. Rozgrywka toczy się między graczami, w specjalnie przygotowanym labiryncie o powierzchni 250 m2. Warunkiem udziału w atrakcji jest wzrost minimum 120 cm (7-13 lat).
 • Zabawa w Experymentarium – Experymentarium to interaktywna wystawa, zapoznająca uczestników ze światem nauki. Podczas zwiedzania, wśród eksponatów, nie zabraknie także ulubionych postaci związanych z motywem urodzin (5-13 lat)!
 • Laboratorium SLIME– to wspaniała zabawa zarówno dla małych jak i dużych naukowców. Na zajęciach będziemy eksperymentować z mieszaniem i tworzeniem własnych slimów. Może okazać się to nie takie proste, ale na pewno będzie kolorowo, zabawnie i glutowato (7-13 lat).
 • Laboratorium chemiczne – Mali Naukowcy będą mogli spróbować własnych sił w przeprowadzaniu doświadczeń, które zaskoczą zarówno ich, jak i niejednego dorosłego! Podczas zajęć przygotujemy m.in. chemiczne yoyo i wiele innych zwariowanych doświadczeń (5-13 lat)!
 • Laboratorium inżynierskie – laboratorium Młodego Inżyniera to nie lada wyzwanie i świetna zabawa! Zbudujemy niezwykłe konstrukcje przestrzenne ze specjalnych klocków i zaprojektujemy proste układy elektryczne (7-13 lat).
 • Labolatorium ekologiczne – uczestnicy zapoznają się z tematem recyklingu oraz dowiedzą się co mogą zrobić, aby produkować  mniej odpadów. Na koniec każdy samodzielnie wykona breloczek z zakrętek według własnego pomysłu i zabierze go na pamiątkę (5-13 lat).
 • Oraz wiele innych…

Krok 6: Zaplanuj czas dla rodziców. Podczas, gdy pociechy będą korzystać z atrakcji urodzinowych opiekunom proponujemy skorzystanie z opcji rezerwacji stolika, w dwóch opcjach:

 • Rezerwacja stolika bez poczęstunku – (opcja bezpłatna) poczęstuj gości kawą i przekąskami, które możesz zamówić w naszym Laser Barze.
 • Rezerwacja stolika z własnym poczęstunkiem – (opcja płatna) zapewnij gościom smakołyki i napoje zorganizowane we własnym zakresie. My zagwarantujemy zastawę (plastikowe kubeczki i talerzyki, łyżeczki, serwetki).

Krok 7: Zarezerwuj termin urodzin

 • telefonicznie: 42 633 52 62
 • mailowo: urodziny@experymentarium.pl

Krok 8:   Potwierdź rezerwację wpłacając opłatę stałą w wysokości 100 zł w kasie Experymentarium lub przelewem  (mBank nr rachunku: 85 1140 2004 0000 3102 6133 1140, tytułem: urodziny, imię nazwisko jubilata/jubilatki, data przyjęcia).

PEŁEN CENNIK, DOSTĘPNY W PONIŻSZYCH FORMULARZACH

DO POBRANIA

FORMULARZ URODZINOWY DLA STARSZYCH 7-13 LAT

FORMULARZ URODZINOWY DLA MŁODSZYCH 5-7 LAT

REGULAMIN

KWESTIONARIUSZ ZAMÓWIENIA IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWEJ

Zmiana cennika Urodzin od dnia 1 stycznia 2023 roku!

FORMULARZ URODZINOWY DLA STARSZYCH 7-13 LAT

FORMULARZ URODZINOWY DLA MŁODSZYCH 5-7 LAT

Przykładowa wycena urodzin:

Urodziny dla 10 osób, organizowane od poniedziałku do czwartku, wybrane atrakcje: 1 gra na Arenie Laser Games oraz zwiedzanie Experymentarium.

Cena: 100 zł (opłata stała) + 70 zł/os (standardowy poczęstunek , opieka animatora, upominki, zaproszenia, tort) + 18 zł/os (gra na Arenie Laser Games – 20 min) + 10 zł/os. (zwiedzanie Experymentarium)

100 zł +  (70 zł  x 10 os.) + (18 zł x 10 os.) + (10zł x 10 os.) = 1080 zł

 

urodziny
urodziny2