Gogle VR

Czym jest VR?

Technologia Virtual Reality pozwala nam doświadczyć przeniesienia w wirtualną przestrzeń i umożliwia interakcję z nią na niespotykanym dotąd poziomie. Opracowane przez firmę HTC gogle  HTC Vive po założeniu podążają za ruchem naszej głowy i wyświetlają osobny obraz dla lewego i prawego oka, co umożliwia nam rozglądanie się w zakresie 360 stopni i poruszanie się po wirtualnej przestrzeni w naturalny dla nas sposób. Dodatkową interakcję zapewniają wielofunkcyjne kontrolery śledzące nasze ruchy, które zależnie od uruchomionej aplikacji mogą stać się naszymi wirtualnymi dłońmi, narzędziami, różnego rodzaju bronią itd. Szerokie zastosowanie technologii VR obejmuje m.in. takie aplikacje jak: filmy sferyczne, symulatory pojazdów, programy edukacyjne, wszelkiego rodzaju gry (w tym głównie gry akcji), czy wirtualne punkty widokowe (zdjęcia sferyczne krajobrazów z najdalszych zakątków świata).

Do Państwa dyspozycji oddajemy trzy stanowiska z goglami VR obsługiwane za pomocą nowoczesnych i wydajnych komputerów. Pierwsze stanowisko wyposażone w wygodne fotele jest przeznaczone głównie do korzystania z symulatorów i oglądania filmów sferycznych. Pozostałe dwa stanowiska posiadają wydzieloną przestrzeń, służą one do uruchamiania aplikacji wymagających dodatkowej interakcji z otoczeniem i poruszania się po polu gry.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Sprzęt

Zestaw HTC VIVE zawiera 20 elementów, m.in:

Gogle HTC VIVE

Wyposażone są w ekrany o łącznej rozdzielczości 2160×1200 pikseli i odświeżaniu 90 Hz

Kontrolery bezprzewodowe

Dysponujące 24 czujnikami, dzięki którym ruch nie jest zakłócony.

Stacje bazowe

Urządzenia, które śledzą ruch 360, określają położenie gogli, kontrolerów oraz słuchawek w przestrzeni

Oferta

Oddajemy do dyspozycji gogle VR oraz 19 niezwykłych aplikacji, które wprowadzą do wirtualnego świata.

W naszej ofercie, znalazły się aplikacje statyczne, zapewniające rozrywkę i wyjątkowe przeżycia w wygodnej i przyjaznej dla każdego formie, która nie wymaga dodatkowych umiejętności – stajemy się widzem rzuconym w środek akcji. Oraz aplikacje dynamiczne czyli gry kładące nacisk na interakcję z wirtualnym otoczeniem, często wymagające od nas zręczności i zdolności do szybkiego podejmowania decyzji.

THE LAB EKSPLORACJA/KOMPILACJA MINIGIER CENA
Poznaj szerokie możliwości technologii VR podczas zabawy w laboratorium Aperture Science. Aplikacja jest kompilacją zróżnicowanych minigier, które prezentują nam przekrojowo różne sposoby na rozrywkę i edukację w świecie VR. Napraw robota, odwiedź tajemniczy sklep ze świata fantasy, pobaw się Układem Słonecznym, obroń twierdzę wcielając się w łucznika lub przenieś się do punktów widokowych rozmieszczonych w odległych zakątkach świata – to tylko część z atrakcji, które na nas czekają.
« z 5 »
10min – 10zł
20min – 19zł
30min – 27zł
45min – 41zł
60min – 50zł
No Limits 2 Rollercoaster Simulation PRĘDKOŚĆ CENA
Symulacja przejazdu kolejką górską zapewniająca realistyczne doznania i uczucie prędkości. Poznaj wirtualne odpowiedniki najpopularniejszych na świecie kolejek górskich i doświadcz prawdziwego zastrzyku adrenaliny podczas przejazdu trzema różnymi torami.
« z 6 »
10min – 10zł
Disney VR DLA NAJMŁODSZYCH CENA
Filmowa propozycja przeznaczona głównie dla młodszych odbiorców, umożliwiająca wkroczenie w świat Księgi Dżungli, by oczami bohatera spojrzeć na otaczająca nas florę i faunę w dwóch scenach z filmu. Na koniec przenosimy się do uniwersum Star Wars, w którym pędzimy po pustynnej planecie Jakku oraz oglądamy jej wybrane obszary w towarzystwie droida DB8 przekazującego nam istotne informacje.
« z 5 »
10min – 10zł
THE BLU EKSPLORACJA/ODPRĘŻENIE CENA
Opcja dostarczająca wyjątkowych doznań estetycznych i przestrzennych. Przenieś się na dno oceanu by zrelaksować się w wielobarwnym świecie tamtejszej flory i fauny lub stań oko w oko z wielorybem, a gdy zapadnie zmrok sprawdź skąd pochodzą tajemnicze światła poruszające się w nieprzeniknionych, morskich głębinach.
« z 6 »
10min – 10zł
DCS World SYMULATOR LOTU CENA
Usiądź za sterami realistycznie odwzorowanego samolotu szturmowego Su-25T lub myśliwca TF-51D i spróbuj opanować swoją maszynę, by poczuć przyjemność płynącą ze swobodnego lotu nad zróżnicowanym krajobrazem.
« z 4 »
10min – 10zł
20min – 19zł
30min – 27zł
45min – 41zł
60min – 50zł
Space pirate Strzelanina CENA
Szybka i wciągająca, futurystyczna strzelanina pełna efektów specjalnych. Uzbrojony w dwa blastery staw czoło kolejno nadlatującym falom przeciwników. Wykorzystuj różne tryby ognia, w razie potrzeby sięgnij też po tarczę zawieszoną na plecach i bij kolejne rekordy, które pozwolą Ci zapisać swoje imię w rankingu najlepszych strzelców w galaktyce!
« z 5 »
10min – 10zł
20min – 19zł
30min – 27zł
45min – 41zł
60min – 50zł
The Brookhaven Experiment Strzelanina/horror CENA
Strzelanina z elementami survival horroru przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia. W wyniku nieudanego eksperymentu, nasza planeta została zaatakowana przez hordy potworów z piekła rodem. Świat stoi na skraju zagłady, a Ty jesteś jednym z nielicznych ludzi, którzy pozostali przy życiu. Dookoła panuje mrok, a Twoimi jedynymi towarzyszami są latarka i pistolet. Pierwsza fala już nadchodzi – spodziewaj się ataku z każdej strony. Czy wystarczy Ci amunicji? Jak długo będziesz w stanie przetrwać?
« z 6 »
10min – 10zł
20min – 19zł
30min – 27zł
45min – 41zł
60min – 50zł
Project Cars SZYBKOŚĆ/WYŚCIGI/ADRENALINA CENA
Prawdziwa przygoda dla kierowców! Podziwiaj doskonałą grafikę i realistyczny model jazdy, dzięki której poczujesz się jak na prawdziwej drodze. Aplikacja zawierająca najwięcej tras ze wszystkich gier wyścigowych, może pochwalić się niesamowitym dynamicznym systemem pory dnia oraz warunków pogodowych, a także funkcjonalnościami tuningu i pit stopów.
« z 5 »
10min – 10zł
20min – 19zł
30min – 27zł
45min – 41zł
60min – 50zł
Funhouse zręcznościowe CENA
Szereg następujących po sobie minigier-wyzwań utrzymanych w klimacie klasycznego wesołego miasteczka. Patrz uważnie na instrukcje i bez zwłoki wykonuj powierzone zadania – pamiętaj, że czas ucieka. Do dyspozycji dostaniemy m. in. miecze, którymi musimy przebić jak największą ilość balonów, młotek do okładania wyskakujących pacynek-kretów, a nawet rewolwery do likwidowania lecącej w naszą stronę zastawy stołowej. Gra zapewnia nam prostą i szybką rozrywkę uwalniającą od stresu i dającą sporo satysfakcji.
« z 6 »
10min – 10zł
20min – 19zł
30min – 27zł
45min – 41zł
60min – 50zł
Lightblade VR zręcznościowe CENA
Wymagający zręczności trening posługiwania się mieczami świetlnymi polegający na odbijaniu lub unikaniu nadlatujących pocisków.
« z 5 »
10min – 10zł
20min – 19zł
30min – 27zł
45min – 41zł
60min – 50zł
Tilt Brush KREATYWNOŚĆ/SZTUKA CENA
Gratka dla wszystkich miłośników sztuk plastycznych. Za pomocą bogatego arsenału pędzli twórz wokół siebie przestrzenne, wielobarwne grafiki i iluminacje świetlne, niemożliwe do uzyskania za pomocą konwencjonalnych narzędzi rysownika. Jeżeli nie chcesz zaczynać od zera, możesz też wybrać gotowy szablon i ubrać bałwana lub zaprojektować sukienkę na manekinie.
« z 6 »
10min – 10zł
20min – 19zł
30min – 27zł
45min – 41zł
60min – 50zł
Job Simulator PRZYGODOWE CENA
Jest rok 2050, a roboty zastąpiły ludzi we wszelkich aktywnościach zawodowych. Zajrzyj w odległą przeszłość i poznaj smak pracy szefa kuchni, pracownika biurowego, kasjera w sklepie spożywczym lub mechanika samochodowego– a wszystko to w komicznej, interaktywnej oprawie.
« z 6 »
10min – 10zł
20min – 19zł
30min – 27zł
45min – 41zł
60min – 50zł
Vacate the Room POKÓJ ZAGADEK CENA
Wirtualny escape room. Twoim zadaniem jest wydostać się z pomieszczenia wypełnionego rozmaitymi przedmiotami. Szukaj wśród nich wskazówek i rozwiązuj zagadki, by zyskać informacje oraz narzędzia niezbędne do ucieczki. Gra w języku angielskim.
« z 6 »
10min – 10zł
20min – 19zł
30min – 27zł
45min – 41zł
60min – 50zł
Plank Experience WYSOKOŚĆ/RYZYKO/ADRENALINA CENA
Czy boisz się wysokości? Sprawdź, czy dasz radę dojść do samego końca deski zawieszonej 160 metrów nad ziemią.
« z 5 »
10min – 10zł
20min – 19zł
30min – 27zł
45min – 41zł
60min – 50zł
Snow Fortress ZRĘCZNOŚCIOWE/STRATEGICZNE CENA
Walka na śnieżki nabrała nowego wymiaru! Zbuduj ze śnieżnych bloków swoją małą fortecę i odeprzyj atak bałwanów, również kryjących się umocnieniami. Gra, w której przydaje się zarówno zręczność jak i taktyczne myślenie.
« z 3 »
10min – 10zł
20min – 19zł
30min – 27zł
45min – 41zł
60min – 50zł
Storm SURVIVAL/LOGICZNE CENA
Budzisz się w środku śnieżnej zamieci. Jesteś na odludziu, a słaba widoczność powiększą Twoją dezorientację. Twój organizm zbliża się do kresu swoich możliwości – grozi Ci śmierć z wychłodzenia. Jedynym ratunkiem jest szybkie odnalezienie schronienia. Musisz działać rozważnie – każdy Twój krok odbiera Ci cenne sekundy.
« z 3 »
10min – 10zł
20min – 19zł
30min – 27zł
45min – 41zł
60min – 50zł
REDOUT WYŚCIGI/PRĘDKOŚĆ CENA
Wyścigi antygrawitacyjnych statków nawiązujące do kultowej serii Wipeout. Spróbuj opanować szaloną prędkość, uważaj, by nie roztrzaskać się o bandy i walcz o cenne sekundy, używając dopalacza. Intensywna rozgrywka dla lubiących wyzwania.
« z 3 »
10min – 10zł
20min – 19zł
30min – 27zł
45min – 41zł
60min – 50zł

REGULAMIN