Gogle VR

Gogle VR

Daj się porwać w trójwymiarowy świat WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI!
Włóż na głowę specjalistyczne Gogle VR i przeżyj coś, na co nigdy nie odważyłbyś się w realnym świecie!

Gogle VR oferują szeroki wachlarz aplikacji, które można dopasować do własnych upodobań.

Dostępne jedno stanowisko Gogli VR.

Aplikacje

BEAT SABER

Jedyna w swoim rodzaju gra muzyczna, dzięki której poczujesz się jak rycerz Jedi, rozcinający  kolorowe kostki w rytm popularnych utworów muzycznych.

BEATS FEVER

Prosta i przystępna gra muzyczna, w której zadaniem jest uderzanie nadlatujących kryształów zgodnie z rytmem wybrzmiewającego utworu. Na wynik końcowy wpływa ilość błędów oraz stopień naszej dokładności. Do wyboru różne poziomy trudności i gatunki muzyczne, intensywność rozgrywki zależy więc od naszych preferencji.

ELVEN ASSASSIN

Przygotuj się na prawdziwie emocje w epickiej grze bojowej! Za pomocą łuku, obroń miasto przed krwiożerczymi monstrami!

FRUIT NINJA

Popularna gra z telefonów w najbardziej zaawansowanym technologicznie wydaniu. Chwyć za japońskie miecze i rozcinaj soczyste owoce w wielkim stylu – nie pomyl ich jednak z bombami! Znajdź swój ulubiony tryb i sprawdź, czy zdołasz pozostawić swoje imię w rankingu najszybszych samurajów.

FUN HOUSE

Szereg następujących po sobie wyzwań utrzymanych w klimacie klasycznego wesołego miasteczka. Patrz uważnie na instrukcje i bez zwłoki wykonuj powierzone zadania – pamiętaj, że czas ucieka. Do dyspozycji dostaniemy m. in. miecze, którymi musimy przebić jak największą ilość balonów, młotek do okładania wyskakujących pacynek-kretów, a nawet rewolwery do likwidowania lecącej w naszą stronę zastawy stołowej. Gra zapewnia nam prostą i szybką rozrywkę uwalniającą od stresu i dającą sporo satysfakcji.

INVASION

Filmowa propozycja przeznaczona głównie dla najmłodszych odbiorców. Umożliwia ona wkroczenie w przestrzeń animowanego świata i poznanie krótkiej historii o zającu, który pewnego dnia spotyka przybyszów z innej planety.

JOB SIMULATOR

Jest rok 2050, a roboty zastąpiły ludzi we wszelkich aktywnościach zawodowych. Zajrzyj w odległą przeszłość i poznaj smak pracy szefa kuchni, pracownika biurowego, kasjera w sklepie spożywczym lub mechanika samochodowego– a wszystko to w komicznej, interaktywnej oprawie.

LIGHTBLADE

Wymagający zręczności trening posługiwania się mieczami świetlnymi polegający na odbijaniu lub unikaniu nadlatujących pocisków.

PROJECT CARS

Prawdziwa przygoda dla kierowców! Podziwiaj realistyczny model jazdy, dzięki któremu poczujesz się jak na prawdziwej drodze. Aplikacja zawiera szeroki wybór pojazdów i najwięcej tras ze wszystkich  gier wyścigowych.

RICHIE’S PLANK EXPERIENCE

Czy boisz się wysokości? Sprawdź, czy dasz radę dojść do samego końca deski zawieszonej 160 metrów nad ziemią.

SNOW FORTRESS

Walka na śnieżki nabrała nowego wymiaru! Zbuduj ze śnieżnych bloków swoją małą fortecę i odeprzyj atak bałwanów, kryjących się umocnieniami. Gra, w której przydaje się zarówno zręczność jak i taktyczne myślenie.

SPACE PIRATE

Szybka i wciągająca, futurystyczna strzelanina pełna efektów specjalnych. Uzbrojony w dwa blastery staw czoło kolejno nadlatującym falom przeciwników. Wykorzystuj różne tryby ognia, w razie potrzeby sięgnij też po tarczę zawieszoną na plecach i bij kolejne rekordy, które pozwolą Ci zapisać swoje imię w rankingu najlepszych strzelców w galaktyce!

SUPERHOT

Prawdziwa gratka dla fanów Matrixa. Nietypowe połączenie efektownej akcji z elementami gry logicznej – czas płynie tylko wtedy, kiedy się poruszasz. Rzucony w wir walki musisz więc starannie planować swoje ruchy biorąc pod uwagę takie czynniki jak dostępność i rodzaj uzbrojenia, dystans względem przeciwników czy też grad pocisków zmierzający właśnie w Twoją stronę. Wielokrotnie nagradzana gra polskich twórców.

THE BLU

Dzięki technologii VR odkryjemy przed Tobą tajemnice oceanu! Tylko u nas możesz pospacerować w głębinach lub obejrzeć z bliska wieloryba. Ta niesamowita interaktywna prezentacja podzielona jest na trzy części, a każda z nich dostarczy wyjątkowych doznań estetycznych i przestrzennych.

THE BROOKHEAVEN EXPERIMENT

Strzelanina z elementami survival horroru przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia. W wyniku nieudanego eksperymentu, nasza planeta została zaatakowana przez hordy potworów z piekła rodem. Świat stoi na skraju zagłady, a Ty jesteś jednym z nielicznych ludzi, którzy pozostali przy życiu. Dookoła panuje mrok, a Twoimi jedynymi towarzyszami są latarka i pistolet. Pierwsza fala już nadchodzi – spodziewaj się ataku z każdej strony. Czy wystarczy Ci amunicji? Jak długo będziesz w stanie przetrwać?

THE DINER DUO

The Diner Duo pozwoli ci poczuć się jak prawdziwy amerykański szef kuchni! Otwórz własny bar i częstuj swoich gości pysznymi burgerami z masą dodatków i sosów! Pamiętaj jednak, że klienci są głodni i nie mogą czekać w nieskończoność!
Dodatkowo, gdy znudzą ci się słone smaki, możesz przenieść się do piekarni pełnej słodkich babeczek i ciast, w której to pełnisz funkcję sprzedawcy.

THE LAB

Poznaj szerokie możliwości technologii VR podczas zabawy w laboratorium Aperture Science. Aplikacja jest kompilacją zróżnicowanych mini gier, które prezentują nam przekrojowo różne sposoby na rozrywkę i edukację w świecie VR. Napraw robota, odwiedź tajemniczy sklep ze świata fantasy, pobaw się Układem Słonecznym, obroń twierdzę wcielając się w łucznika lub przenieś się do punktów widokowych rozmieszczonych w odległych zakątkach świata – to tylko część z atrakcji, które na nas czekają.

THE THRILL OF THE FIGHT

Trzymaj gardę! Podczas tej gry wcielisz się w boksera i weźmiesz udział w zawodowej w walce z wirtualnym przeciwnikiem – poczujesz jednak w pełni realne zmęczenie. Gra dla osób, którym nie straszne są zakwasy.

VACATE THE ROOM

To doświadczenie VR, w którym musisz znaleźć wskazówki, rozwiązać zagadki, które pomogą Tobie wyjść z zamkniętego pokoju. Pomieszczenie wypełnione jest rozmaitymi przedmiotami, które możesz chwycić i nosić przy sobie albo wchodzić z nimi w interakcje np.: przełączniki, klawiatury numeryczne..

VACATION SIMULATOR

Wyjątkowy symulator przyszłości, imitujący doświadczenie wakacji. Odpoczywaj w tropikalnym kurorcie, dając się ponieść swoim najgłębszym fantazjom! Vacation Simulator to historia mająca miejsce po wydarzeniach z gry Job Simulator.

Skontaktuj się z nami!

Zaplanuj wizytę

Rezerwacje oraz informacje

OTWARTE dzisiaj!
10:00 - 22:00