Urodziny FULL WYPAS w Experymentarium

Urodziny FULL WYPAS w Experymentarium zapewnią moc atrakcji i wspaniałych wspomnień! To dwie godziny świetnej zabawy pod czujnym okiem profesjonalnych animatorów, którzy przeniosą się wraz z dziećmi w fantastyczne światy! Nie zabraknie również popularnych gier i zabaw, które rozkręcą każdą imprezę!

Specjalnie przygotowana oferta urodzinowa, poprzez samodzielny wybór atrakcji pozwala przystosować urodzinową zabawę do wieku i oczekiwań dzieci! U nas każdy znajdzie coś dla siebie!

Na urodzinach FULL WYPAS zapewniamy: przyjęcie w udekorowanej w wybranym motywie sali okolicznościowej, profesjonalną opiekę animatora, zaproszenia i kartkę urodzinową dla solenizanta oraz nielimitowany poczęstunek standardowy lub fit, a także wybrane atrakcje urodzinowe.

ZORGANIZUJ PRZYJĘCIE URODZINOWE W TRZECH PROSTYCH KROKACH

KROK #1 – WYBIERZ RODZAJ I SMAK TORTU, MOTYW PRZEWODNI URODZIN I RODZAJ POCZĘSTUNKU DLA GOŚCI W NIELIMITOWANEJ WERSJI!

Wybierz motyw przewodni urodzin, który podbije serca solenizanta oraz jego gości. W wybranym motywie zostanie przygotowany wystrój salki urodzinowej i stołów, zaproszenia urodzinowe, kartki urodzinowe oraz tort.

POCZĘSTUNEK URODZINOWY

 Wybierz jeden z dostępnych rodzajów poczęstunku dla uczestników urodzin. Każda z opcji jest w formie nielimitowanej!

Poczęstunek standardowy – ciastka, chipsy, paluszki, cukierki, pizza Margherita, sok jabłkowy i pomarańczowy oraz woda niegazowana.

Poczęstunek FIT – chrupki kukurydziane, smakowe wafle ryżowe, ciastka zbożowe, mieszanka bakaliowa, owoce sezonowe, pizza Margherita, sok jabłkowy i pomarańczowy oraz woda niegazowana.

KROK #2 – WYBIERZ DWIE ATRAKCJE URODZINOWE, KTÓRE UCZYNIĄ PRZYJĘCIE NAPRAWDĘ WYJĄTKOWYM!

  • Gra na Arenie Laser Games – Laserowy paintball to doskonała zabawa ruchowa, w której liczą się spryt, inteligencja i analiza ciągle zmieniającej się sytuacji. Uczestnicy wyposażeni w broń rywalizują ze sobą indywidualnie lub zespołowo, w specjalnie przygotowanym do tego labiryncie. Warunkiem udziału w atrakcji jest wzrost minimum 120 cm. W jednej rozgrywce może wziąć udział max. 16 osób (7-13 lat).
  • Zabawa w Experymentarium – Zwiedzanie interaktywnej wystawy jest idealną lekcją pobudzającą kreatywność i ciekawość, zachęcającą do zadawania pytań i szukania na nie odpowiedzi. Wizyta w Experymentarium to nie tylko duża dawka wiedzy, ale i także fantastyczna rozrywka. (5-13 lat)
  • Laboratorium gluciaków – Uczestnicy, podczas warsztatu, stworzą samodzielnie kolorowe, superlepkie substancje . Gluciaki to nic innego jak masa plastyczna, którą można ściskać, ugniatać, wałkować i tworzyć z niej różne ciekawe rzeczy. Zajęcia zapewnią mnóstwo zabawy, jednocześnie pobudzając kreatywność i wyobraźnię. (7-13 lat).
  • Manufaktura mydła – Warsztaty przeniosą wszystkich uczestników w kolorowy i pachnący mydlany świat! Wykorzystując bazę glicerynową dzieci stworzą własne mydła do kąpieli, urozmaicając je dowolną barwą oraz zapachem. Nasze warsztaty to nie tylko super zabawa, ale także mini lekcja chemii i fizyki. (5-13 lat)
  • Manufaktura świec – Na warsztatach dzieci poznają historię produkcji oraz tajniki tworzenia świec sojowych. Każdy z uczestników wykona swoją świecę od podstaw, według własnej kompozycji zapachowej oraz kolorystycznej, Mali artyści dowiedzą się również dlaczego świece sojowe są doskonałą alternatywą dla świec parafinowych. (5-13 lat).
  • Zielone laboratorium – Na zajęciach uczestnicy zgłębią temat recyklingu oraz dowiedzą się co mogą robić, aby lepiej dbać o naszą planetę. Podczas warsztatu każdy samodzielnie wykona eko-zabawkę i eko-torbę, według własnego pomysłu, dzięki czemu da drugie życie odpadom oraz przyczyni się do zmniejszenia produkcji tworzyw sztucznych. Dzięki Zielonemu laboratorium udowodnimy, że bycie „eko” może być naprawdę fajną zabawą. (5-13 lat).
  • Oraz wiele innych…

KROK #3 – ZAPLANUJ CZAS DLA RODZICÓW, PODCZAS GDY DZIECI BĘDĄ BAWIŁY SIĘ NA PRZYJĘCIU URODZINOWYM!

Podczas organizacji urodzin FULL WYPAS nie zapominamy o rodzicach. Zrelaksujcie się przy jednym ze stolików na naszej strefie barowej, podczas gdy my zajmiemy się Waszymi pociechami!
Skorzystajcie z oferty naszego Laser Baru lub przynieście swoje własne przekąski.

– Zarezerwuj bezpłatnie stolik i poczęstuj swoich gości pyszną kawą oraz słodkimi i słonymi przekąskami zakupionymi w Laser Barze,

– Zarezerwuj stolik z możliwością przyniesienia własnego poczęstunku – zapewnij gościom smakołyki i napoje zorganizowane we własnym zakresie. My zagwarantujemy zastawę do Twojego stolika (plastikowe talerze i kubeczki, łyżeczki i serwetki). Opcja odpłatna.

Zapoznaj się z pełną ofertą naszego Laser Baru

PRZYKŁADOWA WYCENA URODZIN FULL WYPAS

Urodziny dla 10 osób, organizowane od poniedziałku do czwartku, wybrane atrakcje urodzinowe:
rozgrywka na Arenie Laser Games oraz Laboratorium gluciaków oraz tort standardowy.

Cena: 100 zł (opłata stała) + 79zł/os (standardowy poczęstunek, opieka animatora, zaproszenia, tort standardowy i pizza) + 24zł/os (rozgrywka na Arenie Laser Games – 20-minutowa) + 22zł/os (Laboratorium gluciaków) + bezpłatny stolik dla rodziców.

100 zł + (10 os. × 79 zł) + (10 os. × 24 zł) + (10 os. × 22 zł) = 1350 zł

Opłać opłatę stałą w wysokości 100 zł przy składaniu formularza urodzinowego na miejscu,
bądź przelewem.