WALENTYNKOWE PROPOZYCJE GIER DLA PAR

To już dziś! Walentynki, czyli święto zakochanych ❤️. W tym dniu najważniejsze jest okazanie miłości, a przede wszystkim spędzenie wartościowego czasu wraz z ukochaną osobą. Czasem, by miło spędzić czas wystarczy zostać w domu. Dlatego dla tych, którzy tegoroczne walentynki zamierzają spędzić w cieple domowego ogniska, czy też chcą znaleźć sposobu na lekkie urozmaicenie tego dnia, przygotowaliśmy zestawienie gier karcianych oraz planszowych.

Wszystkie z poniższych pozycji doskonale sprawdzą się do gry we dwoje, sprawią, że więzi między partnerami będą jeszcze silniejsze. Pomogą wam lepiej się poznać i zrozumieć. Doskonale zdadzą się również w rozgrywce z innymi parami!

Gierki Małżeńskie to tytuł idealny, jeśli chcecie spędzić ze sobą czas, który poświęcicie na lepsze poznanie siebie i swojego partnera, a także waszej relacji. Dowiedzcie się o sobie wszystkiego. W tę grę możecie zagrać również z innymi parami by sprawdzić, kto z was zna się lepiej!

Jedna z najlepszych propozycji na walentynki! Zakochanie to gra przeznaczona wyłącznie dla waszej dwójki! Spośród puli nagród wybierzcie jedną. Kolejno losujcie, zadawajcie sobie pytania, rozmawiajcie i flirtujcie ze sobą, a podczas tego zbierajcie punkty serduszek. Kto zbierze wszystkie serca jako pierwszy zdobywa wybraną na początku nagrodę!

Ty i Ja to nieco nietypowa propozycja! Jeśli walentynki we dwoje to nie wasza bajka, lub podwójne randki to coś, co uderza w wasze gusta, to warto sięgnąć po ten tytuł! Ty i Ja to quiz dla par, który ma na celu sprawdzenie która z par zna się lepiej! Czy znacie wszystkie sekrety swojego partnera? Przekonajcie się!

Kto z Was nie zna jengi, czyli mistrza wśród gier towarzyskich? W tym przypadku sprawdzi się również na idealny wieczór we dwoje! Zmysłowa wersja jengi wywoła nie tylko dużo śmiechu, ale również emocji! Kolejno zabierajcie klocki z części wieży tak, by ta się nie zawaliła, a następnie wykonaj zadanie zapisane na drewnianym elemencie!

To oraz znacznie więcej znajdziecie w naszym sklepie!

Pamiętaj, że nasza obsługa zawsze pomoże Ci znaleźć planszówkę idealną!

EXPRYMENTARIUM

Ośrodek typu Discovery Center, w którym nauka nie ma tajemnic. Każdy może samodzielnie poznać i zrozumieć nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia poprzez zabawę.

Tu nigdy nie jest nudno! Tu każdy może zmierzyć się z Einsteinem, sprawdzić możliwości swojego intelektu, przetestować poczucie humoru.

Czytaj więcej na Blogu