Arena Laser Games

O Arenie
cennik1
ARENA LASER GAMES
To centrum gier laserowych, znajdujące się na terenie Łódzkiej Manufaktury, oferujące grę w laserowy paintball. To doskonała alternatywa dla standardowego Paintballa. Niewidoczna wiązka laserowa emitowana przez karabiny jest w 100% bezpieczna dla zdrowia. Rozgrywka na Arenie to także doskonała zabawa ruchowa, w której liczą się spryt, inteligencja i analiza ciągle zmieniającej się sytuacji. Uczestnicy wyposażeni w broń laserową i specjalne kamizelki rywalizują ze sobą indywidualnie lub zespołowo o miano lidera.Rozgrywka odbywa się w specjalnie do tego celu przystosowanym pomieszczeniu – Laserowym labiryncie, zajmującym powierzchnię około 250 m2., na terenie którego znajdują się opony, drewniane skrzynie, metalowe beczki, lampy UV, fluorescencyjne graffiti. Cały wystrój, połączony z profesjonalnym nagłośnieniem, efektami świetlnymi, generatorem mgły tworzy niezapomniany klimat. To atrakcja polecana każdemu, bez względu na wiek czy płeć dlatego Arena Laser Games jest idealnym rozwiązaniem na organizację różnych imprez. W naszej ofercie znajdują się imprezy urodzinowe dla dzieci, wieczory kawalerskie i panieńskie, oraz imprezy firmowe. Zapraszamy także graczy indywidualnych dla których przygotowaliśmy szereg rożnych promocji .
CZYTAJ WIĘCEJ
Sprzęt
cennik1
System gier laserowych LaserMaxx.
System gier laserowych LaserMaxx został zaprojektowany i wyprodukowany przez Multimax Electronics B.V. z Holandii. Oferujemy Państwu jego wersję – Evolution-III system, który jest niezwykle funkcjonalny i w pełni profesjonalny.LaserMaxx, the Evolution-III system.
Gry laserowe LaserMaxx przeszły od roku 1995, kiedy to powstały, wiele zmian technologicznych. Po pierwsze zasady ich działania zostały uproszczone, dodatkowe opcje gwarantują lepszą zabawę, a wybór tematyczny stanowi ofertę dla każdej praktycznie grupy wiekowej. System Evolution III, możecie Państwo wypróbować na Arenie Laser Games. Posiada on bezprzewodową kontrolę kamizelek (WIFI), zarządzanie komputerowe dzięki oprogramowaniu Windows XP oraz automatyczne mp3 wykorzystywane w czasie gry. Dodatkowy wyświetlacz LCD pozwala odczytać wyniki każdego z graczy. Kamizelki posiadają lekkie baterie, ciekawy design i technologię mowy. Dostępna jest także opcja rozpoznawania gracza (gracze zostają podczas gry poinformowani przez kogo zostali postrzeleni).
CZYTAJ WIĘCEJ
Imprezy
cennik1

IMPREZY FIRMOWE/WIECZORY PANIEŃSKIE I KAWALERSKIE

Arena Laser Games jest nowoczesną formą rozrywki na światowym poziomie, umożliwiającą firmom zapewnienie swoim pracownikom czy partnerom biznesowym niezwykłej przygody. To również niestandardowa metoda dynamizacji zespołu, zmotywowania pracowników oraz szansa na wzmocnienie siły przebicia przedsiębiorstwa przez zacieśnienia współpracy i jedności zespołu. Dzięki tej emocjonującej grze, poznajemy lepiej swoich współpracowników, zarówno ich silne, jak i słabe strony. Tu ujawniają się liderzy, co zdarza się być zaskakujące i zastanawiające. Arena pozwala także pozbyć się złej energii oraz pokonać stres, oderwać się od codziennych problemów, odnaleźć relaks i odprężenie.
CZYTAJ WIĘCEJ

Cennik
cennik1

Cennik dla klientów indywidualnych

Poniedziałek- piątek


Gra ulgowy * normalny
15 min. 12 zł./os. 16 zł./os.
20 min. 16 zł./os. 20 zł./os.
25 min. 20 zł./os. 25 zł./os.

* uczniowie, studenci, emeryci, renciści, osoby niepełnosprawne (opiekun osoby niepełnosprawnej-GRATIS)
CZYTAJ WIĘCEJ

Laser Bar
Regulamin
cennik1
1. Zakup biletu na dowolną grę oznacza zapoznanie się z Regulaminem Areny Laser Games i jego akceptację.
2. Cena biletu jest zgodna z obowiązującym aktualnie cennikiem.
3. Paragon jest jednocześnie biletem, który upoważnia do wstępu na Arenę.
4. Bilet, lub inną formę potwierdzenia jego zakupu,należy zachować do kontroli.
5. Czas zabawy jest zgodny z zakupionym biletem.
6. W przypadku uczestnictwa w grze przez czas krótszy, niż zadeklarowany przez uczestnika, nie przysługuje prawo do żądania zwrotu pieniędzy za niewykorzystany czas.
7. Warunkiem uczestnictwa w grze jest brak jakichkolwiek przeciwwskazań zdrowotnych przy uprawianiu sportu.
8. Zabrania się udziału w grze:

  • osobom będącym pod wpływem alkoholu, środków odurzających, bądź środków  mających wpływ na prawidłowe funkcjonowanie organizmu (w tym również lekarstw),
  • kobietom w ciąży,
  • osobom, których stan zdrowia może narażać na ryzyko uszczerbku zdrowia w trakcie gry, w szczególności:
    • światło tworzy ryzyko dla zdrowia np. epilepsja, schorzenia wzroku,
    • cierpiących na choroby lub dolegliwości gdzie wysiłek fizyczny naraża na ryzyko dla zdrowia np. choroby układu krążenia, schorzenia kręgosłupa/układu kostnego, astma itp.
    • cierpiących na choroby lub dolegliwości gdzie migające/pulsujące

CZYTAJ WIĘCEJ

FAQ
cennik1
1. Czy rezerwacja miejsc jest konieczna?
Rezerwacja miejsc jest zalecana ze względu na ograniczoną liczbę graczy. Osoby z rezerwacją mają pierwszeństwo udziału w rozgrywce.2. Ile osób gra jednocześnie?
Minimalna liczba graczy to 2 osoby, maksymalna liczba graczy to 12 osób.3. Od ilu osób przysługuje gra na wyłączność?
Gra na wyłączność przysługuję dla grupy 12 osób. Jeżeli macie mniej liczną ekipę, a chcecie grać sami to wystarczy, że przy rezerwacji wyrazicie chęć gry na wyłączność i za każdą brakującą osobę dopłacicie 12 zł (nie zależnie od dnia i czasu trwania gry). Pamiętajcie, że im więcej osób tym lepsza zabawa 🙂4. Od jakiego wieku można grać?
Wiek nie ma znaczenia. Gracz musi mierzyć 120 cm wzrostu.5. Jak przygotować się do gry?
Do gry wystarczy wygodny strój, nie krępujący ruchów, obuwie na płaskiej podeszwie -najlepiej sportowe. Zalecamy: spięcie długich włosów, zdjęcie biżuterii i okularów, odłożenie na czas gry wszelkich urządzeń elektronicznych.
CZYTAJ WIĘCEJ