Kontakt

Experymentarium
Manufaktura, Rynek, I piętro
Łódź, ul. Drewnowska 58,
biuro@experymentarium.pl
www.experymentarium.pl

 

Godziny otwarcia
pn-sb: 10.00-22:00
niedziela: 10:00-21:00

 

Właściciel:
Tomasz Kuliś

Rezerwacje i informacja:
e-mail: rezerwacje@experymentarium.pl
42 633 52 62

Przyjęcia urodzinowe:
e-mail: rezerwacje@experymentarium.pl
42 633 52 62

Eventy, imprezy firmowe, wynajem wystaw:
e-mail: a.kostrzewa@experymentarium.pl
+ 48 695 942 517

Discovery Shop:
Dagmara Pogorzelec
e-mail: d.pogorzelec@experymentarium.pl
42 632 76 04, kom. + 48 798 288 388

Marketing:
Agata Pogorzelec
e-mail: a.pogorzelec@experymentarium.pl
42 632 76 04, kom. + 48 665 665 698

Biuro:
Kierownik operacyjny:
Anna Kostrzewa
e-mail: a.kostrzewa@experymentarium.pl
+48 695 942 517

Z-ca kierownika operacyjnego:
Agata Pogorzelec
e-mail: a.pogorzelec@experymentarium.pl
42 632 76 04, kom. + 48 665 665 698

Z-ca kierownika operacyjnego:
Katarzyna Fornalik
e-mail: k.fornalik@experymentarium.pl
42 632 76 04

Dyrektor:
Marek Wojciechowski
e-mail: m.wojciechowski@experymentarium.pl
42 632 76 04

 

GDZIE JESTEŚMY?

JAK DO NAS DOJECHAĆ: Linie autobusowe: 65, 65A, 78, 78A, 96, 99, 99A Linie tramwajowe: 2, 3, 6, 11, 16, 16A