O nas

EXPERYMENTARIUM
onas-exp
Experymentarium to ośrodek typu discovery center, w którym nauka nie ma tajemnic. Każdy może samodzielnie poznać i zrozumieć nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia poprzez zabawę. Tu nigdy nie jest nudno! Tu każdy może zmierzyć się z Einsteinem, sprawdzić możliwości swojego intelektu, przetestować poczucie humoru.
Czym się zajmujemy?
Tworzymy oraz prezentujemy wystawy, umożliwiające samodzielne poznawanie zagadnień z wielu dziedzin nauki, techniki oraz kultury. Tylko w Experymentarium można zobaczyć najnowsze projekty interaktywne. Posługując się atrakcyjną metodą edukacji przez zabawę, w czytelny i prosty dla wszystkich sposób, objaśniamy świat i sprawiamy, że staje się weselszy! Organizujemy warsztaty i wykłady. Przygotowujemy niestandardowe, tematyczne i interaktywne przyjęcia urodzinowe, imprezy okolicznościowe i integracyjne, bo wierzymy w moc niebanalnej rozrywki!CZYTAJ WIĘCEJ
GODZINY OTWARCIA
onas

Pracujemy:

poniedziałek -piątek  od 10:00 do 22:00
sobota od 9:00 do 22:30
niedziela od 10:00 do 21:00

 

CZYTAJ WIĘCEJ

REGULAMIN
onas
  • Zakup biletu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu.
  • Cena biletu jest zgodna z obowiązującym aktualnie cennikiem.
  • Bilet wstępu (paragon) upoważnia do jednorazowego wstępu na ekspozycję.
  • Bilet wstępu lub inną formę potwierdzenia jego zakupu, należy zachować do kontroli.
  • Nie przyjmujemy zwrotu zakupionych biletów.
  • Klienci indywidualni, którzy chcą wykupić zwiedzanie z przewodnikiem zobowiązani są do dokonania rezerwacji minimum 10 dni wcześniej przed planowanym zwiedzaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ